Новини футболу

26 серпня  на стадіоні с. Городецьке Уманського району відбулась гра в рамках 11 туру Черкаської області з футболу І ліга між командами СК "Базис - 2"(Кочубіївка) - ФСК "Жашків" -   і закінчилась з рахунком 2:4 на користь гостей.

13:08 28.08.2018

Жашківські спортсмени підкорили Кашперівку

18 серпня в с. Кашперівка Тетіївського району відбулися змагання з мініфутболу та перетягування канату, присвячені пам'яті загиблому воїнові-афганцю Миколі Боємському.

12:34 27.08.2018

В Жашківській ОТГ щодня працюють над покращенням благоустрою

Упродовж літа у Жашківській міській об’єднаній громаді ведуться активні роботи з благоустрою. Для жашківчан за останні кілька років стали вже нормою постійні зміни у місті, помітно покращується благоустрій і в селах, що входять до ОТГ.

12:02 20.08.2018

Прогноз погоди на 17-20 серпня

17-18 серпня. Мінлива хмарність. 17 серпня без опадів, 18 серпня місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 14-19º, вдень 27-32º.

08:17 17.08.2018

Відбулася восьма чергова сесія Жашківської міської ради восьмого скликання (НОВИНИ. ВІДЕО)

3 серпня  відбулася восьма чергова сесія Жашківської міської ради восьмого скликання. Попри те, що сесія скликалася у період відпусток, явка депутатів була майже стовідсотковою: із 26 обраних у засіданні взяли участь 24 представників громади.

14:51 10.08.2018