Де не буде води

Жашківське ВУЖКГ інформує: станом на 17 годин роботи по ремонту труби по вул.Набережнаі  виконано,порив ліквідовано,водопостачання відновлено.

17:45 08.11.2019

Самбіст із Жашкова взяв участь Чемпіонаті світу на Кіпрі

18-20 жовтня у м.Лімасол (Кіпр) проходив Чемпіонат світу із самбо серед майстрів. У складі української збірної у цих змаганнях брав участь жашківчанин Володимир Русін (вікова категорія 45-49 років, вагова – до 90 кг), котрий посів 5 місце.

09:56 08.11.2019

День відкритих дверей в ЗДО №4 «Цікаве про природу малюкам»

1 листопада у закладі дошкільної освіти «Ромашка» №4 відбувся «День відкритих дверей»  де  були висвітлені основні напрями роботи ЗДО. Цей день пройшов під  актуальною тематикою, як для дітей так і дорослих : «Цікаве про природу малюкам». Дошкільники  та  гості мали змогу  пізнавально подорожувати світом природи, дізнавалися багато цікавого про рослини,тварин та птахів.

09:50 08.11.2019

Кольорова осінь

На зміну теплій, сонячній та золотій осені прийшла похмура, сира з туманами пора. Дошкільнята ДЗО "Ромашка" №4 м. Жашків вирішили внести кольорових фарб у похмурі осінні дні. На допомогу малятам прийшов Умка та наші педагоги: психолог Тетяна Олексіївна та викладач англійської мови Тетяна Петрівна. Діти не тільки займалися ізотерапією, а й повторювали та закріплювали слова англійською мовою, грали з Умкою в гру "Давайте познайомимось".

10:02 04.11.2019

Річниця визволення України від фашистських загарбників

Друга світова війна принесла незчисленну кількість загиблих, зруйнованих доль, трагедій.  Наш народ і до сьогодні із сумом та гіркотою згадує про ті болючі події, які торкнулися практично кожної родини. Ми не маємо права  це забути.

09:40 04.11.2019

Прогноз погоди на 1-5 листопада

1 листопада. Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вранці місцями по області туман. Вітер змінний, 3-8 м/с. Температура вночі 3-8º морозу, вдень 3-8º тепла, у Черкасах вночі 6-8º морозу, вдень 6-8º тепла.

09:26 01.11.2019

Імунізація диких та бродячих  м’ясоїдних тварин

Жашківське РУ ГУ Держпродспоживслужби  в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області та відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби  від 28.10.2019 № 4476 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Черкаській області»  у жовтні 2019 року  по Черкаській області  розпочнеться планова пероральна імунізація диких та бродячих  м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно 30-31  жовтня), в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні.

21:41 29.10.2019

Запрацював міський садочок №5 (ВІДЕО)

22 жовтня запрацював заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» №5 комбінованого типу м.Жашків. У дитсадку із липня тривали ремонтні роботи.

18:22 24.10.2019