Черкаська область, Жашківський район

Заступник міського голови

Мельник Алла Василівна народилася 1 листопада 1970 року в селі Бузівка, Жашківського району Черкаської області.

В 1977 році пішла у перший клас Бузівської середньої школи, яку закінчила в 1987 році. Після закінчення середньої школи вступила до Київського технологічного інституту харчової промисловості на факультет «Технологія цукристих речовин». У 1992 році закінчила інститут за фахом інженер-технолог цукристих речовин.

З 1992 по 1996 рік працювала начальником зміни на Добровеличківському цукровому заводі Кіровоградської області.

З 1996 по 2000 рік працювала начальником зміни на Жашківському цукровому заводі.

З жовтня 2000 по листопад 2007 року – начальником екологічної інспекції Жашківського району. З листопада 2007 по квітень 2011 року – заступник начальника відділу нормування та регулювання у сфері охорони водних ресурсів, надрокористування та моніторингу Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області.

В період 2002-2004 років отримала диплом спеціаліста державного екологічного інституту міністерства охорони навколишнього природного середовища України за напрямком «Менеджмент».

Батько: Червоний Василь Олександрович, 1934 року народження, нині покійний.

Мати: Червона Марія Профирівна, 1942 року народження, пенсіонерка, проживає в селі Бузівка.

Склад сім'ї: чоловік Мельник Ігор Миколайович, 1971 року народження, працює лікарем.

Донька Мельник Юлія Ігорівна, 1991 року народження, лікар-онколог. Донька Мельник Анастасія Ігорівна, 1998 року народження, студентка.