Вакансії

Вакансія

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Жашківської  міської  ради. Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу. Знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером.

10:50:36 20.04.2021

Вакансія

Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста служби у справах дітей Жашківської  міської  ради. Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу. Знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером.

08:54:50 09.04.2021

Вакансія

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурси на заміщення вакантних  посад:

09:54:09 02.04.2021

Вакансії

Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурси на посади:

13:18:34 04.03.2021

Увага! Конкурс!

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурси на посади:

19:38:17 24.01.2021

Увага! Конкурс!

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

08:25:13 11.12.2020

14:59:37 04.12.2020

Увага! Конкурс!

«Виконавчий комітет Жашківської міської ради Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

12:23:22 24.01.2020