Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради»

Правові підстави проведення конкурсу: ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), рішення Жашківської міської ради від 23.12.2021  №20-51/VIII «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради», від 14.01.2022 №21-1/VIII «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради».

17:11 17.01.2022

Вакансія

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського та господарського обліку і звітності апарату виконавчого комітету  Жашківської  міської  ради (на період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника).

12:15 12.11.2021

Вакансія

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»  Жашківської міської ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ.

17:00 01.11.2021

Вакансія

Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства, цивільного захисту та екології  Жашківської  міської  ради.

15:15 29.10.2021

Про проведення конкурсного відбору на посаду директора Скибинського ЗЗСО I-III ступенів Жашківської міської ради Черкаської області

Оголошується  конкурс на посаду керівника Скибинського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Жашківської міської ради Черкаської області

08:36 19.10.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та екології  Жашківської  міської  ради. Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта за напрямком професійного спрямування: «Економіка і підприємництво», «Архітектура та будівництво» («Архітектура та містобудування», «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій», «Гідротехнічне будівництво», «Водна інженерія та водні технології») або «Право», не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Досвід роботи у вище зазначеній сфері, знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером. Прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу).

14:19 15.10.2021

Про скасування конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради

Відповідно до наказу відділу освіти №137-ОД від 07.10.2021 «Про скасування проведення конкурсів  на заміщення  посад керівників закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради» скасовується проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Жашківської міської ради, а саме:

14:17 08.10.2021