Увага! Конкурс!

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

08:25:13 11.12.2020

14:59:37 04.12.2020

Увага! Конкурс!

«Виконавчий комітет Жашківської міської ради Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

12:23:22 24.01.2020

Увага! Вакансія!

Жашківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантної посади на - начальника відділу архітектурно-будівельного контролю та земельних ресурсів апарату виконавчого комітету  Жашківської міської ради,

16:52:21 06.03.2018