Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Регуляторна діяльність

Нормативно-правова база

Планування діяльності

Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Діючі регуляторні акти на 2023-2024 рр.

Відстеження результативності регуляторних актів

Інформація про здійснення регуляторної діяльності

Відповідальні особи за здійснення регуляторної діяльності

 

11.03.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб Жашківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про місцеві податки і збори 2020 рік». Розробником проекту регуляторного акта є фінансовий відділ апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради. Основною метою проекту регуляторного акта є встановлення місцевих податків і зборів на території Жашківської об’єднаної територіальної громади.

Проект рішення, аналіз його регуляторного впливу  розміщено на офіційному сайті Жашківської міської об’єднаної територіальної громади: http:// zhashkivska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність- оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу»

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом двох місяців з дня оприлюднення (11.03.2019  – 11.05.2019) у письмовому вигляді за адресою: місто Жашків Черкаської області,вул. Захисників України,17, Жашківська  міська  рада, e-mail: vukoncom016@ukr.net

Відповідальна особа – секретар міської ради Завертана Алла Василівна,  ел.адреса : vukoncom016@ukr.net

Завантажити матеріали

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ  ПРОЕКТУ

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

          На обговорення винесено рішення виконавчого комітету Жашківської міської ради  „Про затвердження тарифів на надання послуг з оформлення та  реєстрації будинкових книг» .

         З повною редакцією даного рішення  та додатками до нього можна ознайомитись на сайті Жашківської міської об’єднаної територіальної громади : http:// zhashkivska.gromada.org.ua/ в розділі «Оголошення та звернення»

Адреса розробника: місто Жашків Черкаської області,

вул. Захисників України,17,

Виконавчий комітет Жашківської міської ради

e-mail: vukoncom016@ukr.net

Завантажити матеріали

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ  ПРОЕКТУ

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

          На обговорення винесено рішення виконавчого комітету Жашківської міської ради  „Про розгляд регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких побутових відходів, що надаються Жашківським ВУЖКГ для населення, бюджетних організацій та інших споживачів» від 05.03.2018 року №81.

         З повною редакцією даного рішення  та додатками до нього можна ознайомитись на сайті Жашківської міської об’єднаної територіальної громади : http:// zhashkivska.gromada.org.ua/ в розділі «Архів рішень виконавчого комітету»

Адреса розробника: місто Жашків Черкаської області,

вул. Соборна, 50,

Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства : http:// vuzkh@i.ua.

Завантажити матеріали

 

 

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 «Про затвердження Статуту Жашківської міської

об’єднаної  територіальної громади»

Дата оприлюднення 26 квітня 2018 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Жашківська міська рада оприлюднює проект рішення

     Проект спрямований на визначення системи місцевого самоврядування Жашківської міської об'єднаної територіальної громади, форми та порядок діяльності територіальної громади, її органів та посадових осіб, гарантії прав жителів населених пунктів, які входять до складу об’єднаної територіальної громади.

       Проект даного рішення розроблено відповідно до Конституції України, Європейської хартії місцевого самоврядування, законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів.

     Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за тел.  6-11-46, за адресою: вул. Захисників України,17, м.Жашків, Черкаської обл., 19201, за електронною адресою: vukoncom016@ukr.net

З повною редакцією даного рішення  та додатками до нього можна ознайомитись на сайті Жашківської міської об’єднаної територіальної громади: http:// zhashkivska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність»

Адреса розробника: місто Жашків Черкаської області,

вул. Захисників України,17,

Жашківська міська рада

       електронна адреса: vukoncom016@ukr.net

   Завантажити матеріали

 

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

 

Дата оприлюднення 26 квітня 2018 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Жашківська міська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Розробником регуляторного акту є постійні комісії міської ради: комісія з питань землевпорядкування, будівництва, торговельно – побутового обслуговування та екології, комісія з питань комунальної власності та благоустрою, комісія з питань планування, бюджету та фінансів, секретар міської ради, виконавчий комітет Жашківської міської ради. Проект рішення підготовлено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», Земельного та Податкового кодексів України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

            Запровадження з 01.01.2019 року місцевих податків і зборів на території Жашківської ОТГ, а саме: податку на майно, який складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю, єдиного податку,  місцевих зборів: збір за місце для паркування транспортних засобів, туристичний збір,  орендної плати за земельні ділянки  дасть можливість міській раді одержати більше додаткових коштів для реалізації програм соціально-економічного розвитку  Жашківської ОТГ.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за тел.  6-03-12, 6-11-46, за адресою: вул. Захисників України,17, м.Жашків, Черкаської обл., 19201, за електронною адресою: vukoncom016@ukr.net

З повною редакцією даного рішення  та додатками до нього можна ознайомитись на сайті Жашківської міської об’єднаної територіальної громади: http:// zhashkivska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторні акти».

Адреса розробника: місто Жашків Черкаської області,

вул. Захисників України,17,

Жашківська міська рада

       електронна адреса: vukoncom016@ukr.net

            Завантажити матеріали

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь