Податки і збори

Понад 800 платникам податків Жашківського району списано податковий борг на загальну суму 788 тис. гривень.

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що  21.12.2020 Державною податковою службою України було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

12:06 04.06.2021

Майже 96,5 тис. платникам податків Черкаської області списано податковий борг на загальну суму 28 млн гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що 21.12.2020 Державною податковою службою України було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

10:01 08.02.2021