У Жашківській ОТГ відроджують дитячо-юнацький футбол

Віднедавна у Жашкові проводяться тренування з футболу. Заняття організовані для дітей віком від 3 до 14 років. Саме ця вікова категорія любителів футболу не охоплена тренуваннями на теренах ледь не всієї Черкащини. Гаряче бажання навчитися грі виявили бажання майже 60 дітей. Навчання проводять два тренери.

15:23 28.11.2019

У громаді ведуть підготовку до формування бюджету на 2020 рік

25 листопада відбулося розширене засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів Жашківської міської ради за участю депутатів, представників виконавчого комітету, в.о.старост старостинських округів громади, керівників і спеціалістів апарату та структурних підрозділів міськради.

08:44 27.11.2019

ІІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва

У рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 22 листопада 2019 року проводилась ІІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва  для учнів 9-11 класів.

15:25 26.11.2019

У Жашківському ДЮКФП запрацював гурток лікувальної фізкультури (ФОТО. ВІДЕО)

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Жашківської міської ради – одна з кращих тренувальних баз на теренах Черкащини. Щороку тут відкривають нові напрямки роботи, дорослі і діти опановують нові види спорту. А нещодавно, з початком нового навчального року на базі ДЮКФП запрацював гурток лікувальної фізичної культури.

15:20 25.11.2019

У новоствореній Жашківській мистецькій школі стартували академічні концерти (ВІДЕО)

19 листопада у новоствореній Жашківській мистецькій школі стартували академічні концерти. Цього тижня успіхи в освоєнні гри на музичному інструменті, рівень виконавської майстерності демонструють вихованці фортепіанного відділу.

10:27 24.11.2019

Жашківське ВУЖКГ інформує. Роботи з вуличного освітлення

Жителі пров.Лісний звернулися до  міського голови Ігоря Цибровського  з проханням розглянути можливість проведення вуличного освітлення на ділянці, що є відгалуженням  провулку в районі будинку №19 – протяжністю 110 м.

10:24 24.11.2019