Єдиний всеукраїнський стрілецький день
Починаючи з 2016 року в Сухопутних військах Збройних Сил України, та й в Україні в цілому, започатковано та впроваджено заходи підготовки військовозобов’язаних, приписаних до військових частин (підрозділів) територіальної оборони на добровільній основі в ході проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня». Так, 22 листопада на полігоні с.Старі Бабани Уманського району відбулися заняття з вогневої підготовки з військовозобов’язаними, призначеними до підрозділів територіальної оборони районних військкоматів Черкаської області, з виконанням вправ навчальних стрільб із пістолета ПМ та автомата АК-74. Організатор заходу - Жашківський районний військовий комісаріат.08:53 02.12.2019