У Жашківській громаді триває інформаційна кампанія «Як уникнути шахрайства!»

Дата: 16.06.2023 12:01

Фото без опису

Виграші «призів», «ваш родич у біді», «соціальні виплати під час війни», «вашу картку заблоковано» або «з вашого рахунку хочуть списати гроші» - найбільш поширені в період воєнного стану шахрайські схеми, протидіяти яким потрібно комплексно, використовуючи весь арсенал правових інструментів і превентивних методів. Серед таких, власне, й інформаційно-роз’яснювальна робота, яку в Жашківській міській територіальній громаді здійснюють працівники відділення поліції №1 (м. Жашків) Уманського РУП ГУНП в Черкаській області у співпраці з Жашківською міською радою. Залучені до інфокампанії правоохоронці особисто спілкуються з населенням громади щодо поширених способів маніпуляцій шахраїв та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів. Особливу увагу приділяють найбільш вразливій категорії громадян – людям старшого віку.

Жашківська міська рада своєю чергою поширює відповідні інформаційні листівки у місцях надання послуг жителям громади – ЦНАПі, його територіальних підрозділах і старостатах. Турбота про безпеку громадян – справа спільна!

Не дозволяйте себе ошукати, будьте пильні та уважні! Проінформовані, попереджені – значить захищені! Все буде Україна! Україна без афер!

Фото без опису