Жашківське ВУЖКГ інформує. Благоустрій в громаді

Станом на 13 листопада працівниками Жашківського ВУЖКГ проводяться роботи з обрізки дерев у селі Литвинівка та обкошування узбіччя дороги у напрямку до Жашкова. У Марійці та Вільшанці проводиться розчистка лісозахисних смуг від порослі.

16:40 13.11.2019

Держгеокадастр Черкаської області закликає власників земельних ділянок і землекористувачів перевірити відомості про свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК).

20:11 12.11.2019

Невідомий водій авто пошкодив лінію електропередач

УВАГА! Близько 15 годин 40 хвилин 12.11.2019 року невідомим великогабаритним автомобілем, що рухався по вул.. Шевченка (біля колишнього міжшкільного комбінату) пошкоджено лінію електропередач (вуличне освітлення, Інтернет) Звертаємось, до небайдужих мешканців міста, які стали свідками даної ситуації та запам’ятали номерний знак , марку автомобіля телефонувати за номером 6-07-20 (Жашківське ВУЖКГ) . Сьогодні ввечері територія, прилегла до парку Шевченка, буде без вуличного освітлення та Інтернету.

19:29 12.11.2019

Рясний дощ спричинив просідання ґрунту на дорозі

У Жашкові триває будівництво нової гілки водогону в мікрорайоні Городище. Протяжність його становить 8 100 м, джерела фінансування – держбюджет та кошти громади. Сума будівельних робіт, відповідно до аукціону, - 6 989 500 грн, аукціон виграло ТОВ «Спеціалізоване управління № 609 Спецбуд» м.Черкаси.

13:04 12.11.2019

Жашківське ВУЖКГ інформує. Ремонтні роботи виконано

Станом на 18:00 11 листопада 2019 року ремонтні роботи на ділянці центральної водопровідної мережі по вул.Набережна завершено. Водопостачання відновлюється. За декілька годин всі споживачі будуть забезпечені водою. Просимо вибачити за незручності та  поставитись з розумінням до даної ситуації.

19:34 11.11.2019

Юні спорсмени зі Скибина стали чемпіонами світу з пауерліфтингу

2-3 листопада у Києві проходив Відкритий чемпіонат світу WPRO 2019 з пауерліфтингу та окремих видів вправ. Участь у турнірі взяли і вихованці спортивно-оздоровчого гуртка «Козацький гарт» Скибинського будинка культури (кер.Ігор Климанський).

13:30 11.11.2019

Запрацював офіційний веб-сайт Жашківського ВУЖКГ

Запрацював офіційний веб-сайт Жашківського ВУЖКГ. Тут можна дізнатися актуальні новини про роботу комунального господарства, чинні тарифи на комунальні послуги, контактну інформацію тощо. http://zhashkiv.kp.in.ua/

12:54 11.11.2019

Жашківське ВУЖКГ інформує. Ремонт водомережі

09.11.2019 року Жашківським ВУЖКГ подано інформацію, щодо відновлення водопостачання в місті –забезпечення водою здійснювалось однією гілкою центральної водомережі, а це труба діаметром 125 мм з тиском в мережі 4,5 атмосфер, що становить менше робочого тиску на 0,4 атмосфер, тому і вийшло, що водопостачання було не у всіх споживачів або з малим тиском.

11:28 11.11.2019

Інформація про пільги на оплату житлово-комунальних послуг громадянам

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII „Про житлово-комунальні послуги“ пільги на оплату житлово-комунальних послуг громадянам, що мають на них право відповідно до законодавства, надаються у грошовій формі.

08:41 11.11.2019