Оголошення та звернення

До уваги внутрішньо переміщених осіб Жашківської МТГ!

18.03.2024 року о 12:00 на території Жашківської міської ради (м. Жашків вул. Захисників України, 19) буде проводитися видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів та наборів побутової хімії для ВПО, які перемістилися із зони бойових дій чи окупованої території, КРІМ ВПО, КОТРІ ПРОЖИВАЮТЬ В С. БУЗІВКА ТА С. ВІЛЬШАНКА, оскільки вони вже отримали таку гуманітарну допомогу.

19:11 14.03.2024

Мистецька спільнота Жашківської громади продовжує тримати культурний фронт і зміцнювати нашу спільну віру в перемогу, працюючи на підтримку української армії

8 березня митці та аматори сцени КЗ «Жашківський міський будинок культури» та КЗ «Мистецька школа» запрошують жителів і гостей громади на концерт «Весна,попри війну», який відбудеться у приміщенні КЗ «Мистецька школа» (колишній БДЮТ). Ми підготували  для вас концертну програму,на якій можна не лише задовільнити  мистецько- естетичні потреби, а й допомогти В/Ч  А****  71 окремій єгерській бригаді спеціального призначення.

16:02 06.03.2024

Виплати для ВПО з 1.03.2024 року

Нагадуємо про зміни, які чекають на ВПО, що отримують соціальну допомогу уже від 1 березня 2024 року:

09:09 26.02.2024