Оголошення та звернення

Щодо публікації графіків віключень електроенергії

З огляду на те, що міська рада зобов’язана надавати достовірну інформацію, якою наразі не володіє щодо графіків відключень електроенергії, просимо жителів Жашківської громади черпати інформацію з першоджерела – сайту ПАТ «Черкасиобленерго»

16:25 17.07.2024

Запрошуємо на службу в поліцію на вакантні підрозділів «Служба освітньої безпеки» ГУНП в Черкаській області

В Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад до підрозділів «Служба освітньої безпеки» ГУНП в Черкаській області. Ознайомитись у умовами конкурсу можна за наступним посиланням: https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=recruitment/process_recruitment&id=9121  або за телефонами: (067) 559-85-26, (067) 554-66-93, з 09.00 до 18.00.

12:44 15.07.2024

15 липня - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

У календарі державних свят є два такі, що мають зв’язок із церковним календарем: День Захисників і Захисниць України, яке відзначаємо на Покрову та День державності, який прив’язаний до Дня пам’яті Святого Володимира – на честь князя Володимира Великого, який прийняв православне християнство та охрестив Київську Русь.  24 серпня 2021 року Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення зародження української державності у День хрещення Київської Русі – України. А вже 7 червня 2022 року Президентом підписано Закон про встановлення нового свята, мета якого – утвердження сподкоємності понад тисячолітнії історії українського державотворення, що коріннями сягає часів заснування Києва, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів. Цього року, у зв’язку з переходом календаря на новий стиль, свято державності відзначаємо 15 липня. Масштабних заходів з міркувань безпеки та в силу останніх трагічних подій, пов’язаних з терористичним обстрілом ворога нашої країни, у Жашківській громаді не планується. Але символічний захід у парковій зоні міста на Алеї Слави Героїв-земляків відбудеться. На знак утвердження України та вдячності всім тим, хто боронить нашу державність, правдиву українську історію та нашу віру ціною власних життів.  Вшануємо пам’ять тих, хто повернувся додому «на щиті» та подякуємо тим, хто сьогодні «зі щитом»!

10:00 14.07.2024