Оголошення та звернення

Допоможи рибі взимку

Зима - один з найскладніших періодів для жителів водойм. При значній товщині льоду зменшується кількість води у водоймах, а сніг заважає проникненню сонячного світла. Всі ці чинники призводять до зниження вмісту кисню у воді, який необхідний для нормального виживання водних біоресурсів. Як наслідок – у водоймах виникають заморні явища.

16:18 19.01.2022

Виконавчий комітет

Відповідно до розпорядження міського голови від 17.01.2022 # 11-З відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Жашківської міської ради 20.01.2022 об 11:00 в залі засідань міської ради.

14:02 18.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради»

Правові підстави проведення конкурсу: ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), рішення Жашківської міської ради від 23.12.2021  №20-51/VIII «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради», від 14.01.2022 №21-1/VIII «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради».

17:09 17.01.2022

Вебпортал Пенсійного фонду України – для роботодавців і працівників

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) призначений не лише для пенсіонерів, а й для роботодавців та застрахованих осіб. Фахівці Головного управління Фонду в Черкаській області інформують про два сервіси, які доступні із ключем кваліфікованого електронного підпису.

08:44 17.01.2022