Оголошення та звернення

В ЖАШКОВІ та СКИБИНІ ВІДБУДУТЬСЯ ТИМЧАСОВІ ЗМІНИ РУХУ АВТОБУСІВ

До виконавчого комітету Жашківської міської ради надійшла заява від ФОП Дергалюк М.І., що надає послуги пасажирських перевезень. У заяві говориться про те, що у зв’язку з посиленням карантину пасажиропотік знизився, тому  підприємець просить змінити графіки руху автобусів.  Було створено комісію, представники якої вивчили це питання та затвердили зміни графік рухів автобусів до кінця локдауну (тобто до 24 січня):

09:49:09 16.01.2021

Увага! Конкурс!

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу юридичного забезпечення апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

15:58:32 15.01.2021

Увага! Громадське обговорення!

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.

10:02:51 18.12.2020

Скликається 3 сесія Жашківської міської ради ІХ скликання

22 грудня 2020 року о 10:00  відбудеться третя сесія Жашківської міської ради ІХ скликання. У зв'язку із карантинними обмеженнями, на зібрання запрошуються лише міський голова Ігор Цибровський, депутати міської ради ІХ скликання, керівники структурних підрозділів і комунальних установ міської ради, засоби масової інформації.

08:15:30 10.12.2020

Увага! Конкурс!

Інформація про проведення конкурсу з визначення

12:50:29 25.11.2020

Скликається друга сесія Жашківської міської ради ІХ скликання

24 листопада 2020 року о 10:00  відбудеться друга сесія Жашківської міської ради ІХ скликання. У зв'язку із карантинними обмеженнями, на зібрання запрошуються лише міський голова Ігор Цибровський, депутати міської ради ІХ скликання та засоби масової інформації.

08:25:49 20.11.2020

Обласний онлайн-фотоконкурс “Життя крізь об'єктив. Україна. Чотири пори року“ “Осінній блюз”.

Черкаський обласний центр народної творчості - ОЦНТ розпочинає обласний онлайн - фотоконкурс “Життя крізь об'єктив. Україна. Чотири пори року“ “Осінній блюз”. Його проводять з метою популяризації фотомистецтва та підвищення інтересу до творчого самовираження за допомогою мистецтва фотографії, а також створення привабливого іміджу Черкащини.

16:26:22 18.11.2020