Фонд соціального страхування

Особливості організації надомної та дистанційної роботи

Жашківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області  інформує  роботодавців щодо  особливостей організації надомної  та дистанційної  роботи.

08:43:57 29.04.2021

Охорона праці неповнолітніх

Жашківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області  інформує  роботодавців щодо дотримання  безпеки праці  при застосуванні праці неповнолітніх .

13:48:52 26.04.2021

Дотримання  безпеки праці під час проведення  осінньо –польових робіт

Інформує  Жашківське відділення  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України  у Черкаській області   «Дотримання  безпеки праці під час проведення  осінньо –польових робіт»     Успішне проведення осінньо - польових робіт – це завжди важливий екзамен не тільки для керівників селянських підприємств і трудівників села, а й для усіх відповідальних за охорону праці й техніку безпеки у сільськогосподарському виробництві. Адже ці роботи, крім належного організаційного рівня, повинні виконуватися також достатньо безпечно, тобто без ризику для здоров’я і життя працівників.

08:34:34 04.09.2020

Охорона праці при дії високих температур у літній період

Жашківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України звертається до керівників підприємств та організацій з проханням вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур повітря.

14:55:44 06.07.2020