Безхазяйне нерухоме майно

Оголошення щодо виявлення безхазяйного нерухомого майна

Жашківська міська рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна: частини адміністративної будівлі: 1-архів 10,8 м.кв., 2-вбиральня 1,2 м.кв., 3- умивальна 1,9 м.кв., 4-коридор 1,5 м.кв., 5-архівосховище 36,3 м.кв., всього: 51,7 м.кв., що згідно розрахунку складає 27/100, за адресою: Черкаська область, Уманський район, м.Жашків, вул.Макаренка, 2а. Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до Жашківської міської ради (відділ економічного розвитку, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та екології, Король Сергій Петрович) з метою зняття з обліку протягом року з дня опублікування цього оголошення, за адресою: м.Жашків, вул.Захисників України,19, каб.17.

09:07 09.12.2022