Жашківчани на Кубку світу з панкратіону вибороли призові місця

З 23 по 26 січня 2019 року наші хлопці, учні 11 класу ЗЗСО №3 Полотняк Олег та Медведенко Володимир ( тренер: Москаленко Сергій Васильович), в складі збірної команди України виступили на Кубку світу з хортингу серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. Полотняк Олег виграв І місце в ваговій категорії до 60 кг, а Медведенко Володимир посів ІІ місце в ваговій категорії до 65 кг в розділі «Двобій». Вітаємо наших переможців та їх наставника з високими досягненнями ! Жашківщина пишається Вами !!!

22:13 25.01.2019

Увібрав барви мандрів і пригод. У Жашківському ДЮКФП розписали «скальнік»

Нещодавно створений в Дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки «скальнік» став ще й арт-об’єктом. Творці тренувальної бази для вихованців туристичного клубу «Блудний грунь» вирішили, що вона потребує не лише розширення, а й яскравих барв. Отож запросили художника для розпису «скальніка». Тож на стіні із зачепами тепер зображені скелі, краєвиди Кавказьких гір і струмки.

22:04 25.01.2019

До очищення доріг від снігу залучаються усі можливі ресурси

Екскурс в недалеке минуле. Зимовий Жашків 8-9 років тому. Від снігу прочищено лише центральні вулиці, точніше – автобусний маршрут №1. Чищення тротуарів – на совісті двірників, котрі, як кажуть у народі, вриваючи руки, розгрібають сніг лопатами. А потім – тими ж, вже натрудженими, руками – совочком із відерця ще й розсипають протиожеледну суміш. Аби дістатися на роботу,  доставити дітей до дитсадочка чи школи – жашківчани самотужки прогортають сніг, або ж просто пішки торують стежки сніговими заметами. Щастить тільки окремим мікрорайонам, де приватні підприємці, озброївшись ентузіазмом, беруть боротьбу зі снігом на себе. Ефективно звільняє місто від заметів лише весняне тепло.

18:44 24.01.2019

Анонс. Відкрита першість Жашківської громади з волейболу серед чоловіків

26 січня о 9:30 в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться відкрита Першість Жашківської громади з волейболу серед чоловіків.  У змаганнях братимуть участь команди Жашківської громади - м. Жашків та с.Скибин, команди Соколівської та Бузівської громад. Запрошуємо підтримати спортсменів!

11:34 23.01.2019

Урочистості з нагоди Дня Соборності України (ФОТО. ВІДЕО)

У Жашкові пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України. після традиційного покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченку представники влади та громадськості міста і району взяли участь у заході, організованому працівниками культури в Жашківській центральній районній бібліотеці.

09:31 23.01.2019

Чемпіонат Черкаської області з боксу

17 – 19 січня 2019 року в Черкасах проходив чемпіонат області з боксу серед юніорів, жінок, жінок-молоді, юніорок та дівчат імені Максима Залізняка. Участь у триденному спортивному заході взяли понад 130 боксерів: близько 50 дівчат та жінок і 80 хлопців-юніорів.

15:51 22.01.2019

Творчий звіт Зразкового дитячого ансамблю гармоністів

Жашків називають столицею гармоністів. Тут діє унікальний музей української гармоніки та понад чверть століття - Зразковий дитячий ансамбль гармоністів. Автор цих двох особливих проектів - музикант, пісняр, педагог, Заслужений працівник культури України,  почесний громадянин міста Жашків - Іван Сухий.

14:28 22.01.2019

Водохреще в Жашківській ОТГ (ФОТО. ВІДЕО)

Завершальним акордом різдвяних святкувань є Богоявлення та Хрещення Господнього. Вважається, в цей день вода набирає цілющих властивостей та очищає від гріхів. У храмах Жашківської ОТГ у переддень та в день свята проводилися богослужіння, освячення води та куті.

11:57 22.01.2019