22:17 17.10.2019
Новини
З нагоди святкування Дня працівників дошкільної освіти, проведення осінніх свят, в закладах дошкільної освіти були створені фотозони «Осінь – 2019». Педагоги, вихованці, батьки мали можливість поринути у справжню осінню казку та зберегти її у своїх фото. Спільні проекти, в яких задіяні батьки, діти, колектив закладу сприяють організації освітнього процесу та налагоджують позитивні стосунки між учасниками освітнього процесу.
Сортування сміття - чисте життя (ФОТО. ВІДЕО)
Проблема утилізації відходів знайома не тільки Україні, а й у всьому світі. Кожна держава вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будування заводів, впровадження нових законів та правил. Однак, перший пункт, з якого усюди починалась боротьба з відходами - сортування сміття, проведення якого залежить саме від громадян.22:08 17.10.2019
День музики в Мистецькій школі (ФОТО. ВІДЕО)
У Жашківській міській об’єднаній територіальній громаді цьогоріч запрацював новий комунальний заклад «Мистецька школа». Наразі тут працює 22 викладачі та навчається 445 учнів.15:39 17.10.2019
У Жашкові по вул.Ринкова проведено будівництво тротуару (ВІДЕО)
У Жашкові по вул.Ринкова проведено будівництво тротуару. Проект виготовлено за кошти бюджету громади з депутатського фонду депутата Жашківської міської ради Алли Васькевич у сумі 29.428 тис. Роботи виконано за кошти благодійного фонду «Нова Громада» - 347,856 тис. грн.09:52 17.10.2019
Жашківчанки підкорили фестиваль ім.Н.Яремчука
З 3 по 6 жовтня 2019 року над Буковиною залунали солов’їні переспіви. У м.Вижниця Чернівецької області пройшов IV Відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас». На цій землі народився і зростав талановитий український співак, народний артист України, актор, танцюрист, автор пісень та музикант.09:35 17.10.2019
9 жовтня 2019 року робочою групою з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізацію трудових відносин з найманими працівниками Жашківської міської ради в черговий раз було проведено обстеження місць, де здійснюється підприємницька діяльність.
09:29 17.10.2019
Увага! Тимчасове відключення водопостачання
Жашківське ВУЖКГ інформує: роботи по ремонту водопровідної мережі по вул.8-го Березня та провул. Містечковому (колишній пров.Боженка), станом на 16.10.19 року виконано.19:12 16.10.2019
У Жашкові збудовано нове поле для міні-футболу зі штучним покриттям
11 жовтня Жашківській спеціалізованій школі №1 відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. На міні-стадіоні учні школи і молодь Жашківщини зможуть якісно та безпечно займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я, вести активно-спортивний спосіб життя.15:29 16.10.2019
СПОРТ НА ВИХІДНИХ. Волейбол, міні-футбол, великий теніс
Цими вихідними у Жашкові відбулися змагання з нагоди Дня міста Жашків та Дня захисника України.14:07 16.10.2019
Благодійним фондом подаровано автомобіль для транспортування продуктів харчування до закладів освіти
Благодійним фондом «Нова громада» передано в дарунок Жашківській міській раді автомобіль – FORD TRANSIT, вартістю 110 367 грн. Спеціалізований маловантажний фургон, передбачається, використовуватиметься відділом освіти Жашківської міської ради для доставки продуктів харчування до шкіл та дитсадків.10:22 15.10.2019