Фотозона «Осінь – 2019»

З нагоди святкування Дня працівників дошкільної освіти, проведення осінніх свят,  в закладах дошкільної освіти були створені фотозони  «Осінь – 2019». Педагоги, вихованці, батьки мали можливість поринути у справжню осінню казку та зберегти її у своїх фото. Спільні проекти, в яких задіяні батьки, діти, колектив закладу сприяють організації освітнього процесу та налагоджують позитивні стосунки між учасниками освітнього процесу.

22:17 17.10.2019

Сортування сміття - чисте життя (ФОТО. ВІДЕО)

Проблема утилізації відходів знайома не тільки Україні, а й у всьому світі. Кожна держава вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будування заводів, впровадження нових законів та правил. Однак, перший пункт, з якого усюди починалась боротьба з відходами - сортування сміття, проведення якого залежить саме від громадян.

22:08 17.10.2019

День музики в Мистецькій школі (ФОТО. ВІДЕО)

У Жашківській міській об’єднаній територіальній громаді цьогоріч запрацював новий комунальний заклад «Мистецька школа». Наразі тут працює 22 викладачі та навчається 445 учнів.

15:39 17.10.2019

У Жашкові по вул.Ринкова проведено будівництво тротуару (ВІДЕО)

У Жашкові по вул.Ринкова проведено будівництво тротуару. Проект виготовлено за кошти бюджету громади з депутатського фонду депутата Жашківської міської ради Алли Васькевич у сумі 29.428 тис. Роботи виконано за кошти благодійного фонду «Нова Громада» - 347,856 тис. грн.

09:52 17.10.2019

Жашківчанки підкорили фестиваль ім.Н.Яремчука

З 3 по 6 жовтня 2019 року над Буковиною залунали солов’їні переспіви. У м.Вижниця Чернівецької області пройшов IV Відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас». На цій землі народився і зростав талановитий  український співак, народний артист України, актор, танцюрист, автор пісень та музикант.

09:35 17.10.2019

Рейд робочої групи з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізацію трудових відносин з найманими працівниками в Жашківській ОТГ

9 жовтня 2019 року робочою групою з питань дотримання вимог законодавства України про працю та легалізацію трудових відносин з найманими працівниками Жашківської міської ради в черговий раз було проведено обстеження місць, де здійснюється підприємницька діяльність.

09:29 17.10.2019

У Жашкові збудовано нове поле для міні-футболу зі штучним покриттям

11 жовтня Жашківській спеціалізованій школі  №1 відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.  На міні-стадіоні учні школи і молодь Жашківщини зможуть якісно та безпечно займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я, вести активно-спортивний спосіб життя.

15:29 16.10.2019

Благодійним фондом подаровано автомобіль для транспортування продуктів харчування до закладів освіти

Благодійним фондом «Нова громада»  передано в дарунок Жашківській міській раді автомобіль – FORD TRANSIT, вартістю 110 367 грн. Спеціалізований маловантажний фургон, передбачається, використовуватиметься відділом освіти Жашківської міської ради для доставки продуктів харчування до шкіл та дитсадків.

10:22 15.10.2019