Самовільне зайняття земельної ділянки

До Жашківської міської ради останнім часом надходять звернення громадян  щодо освідомлення міської ради про встановлення огорожі ФОП Деркачем Олегом Валерійовичем по вул.  Одеська, 1 у м. Жашкові.

21:51 18.11.2019

Підготовка ВУЖКГ до робіт в осінньо-зимовий період 2019-2020рр.

Як повідомляється на офіційному веб-сайті Жашківського виробничого управління житлово-комунального господарства, для роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020рр., по розчищенні снігу доріг, тротуарів та посипці протиожеледними матеріалами Жашківської ОТГ підприємством виконано наступні заходи:

10:33 18.11.2019

У Жашкові освітлено новозбудований тротуар (ВІДЕО)

Освітлено новозбудований тротуар від вул.Героїв АТО до вул.Перемоги. 544 метри тротуару тепер освітлюються сучасними енергозберігаючими ліхтарями LED 20 Вт на 32 опорах. Наразі тут продовжуються роботи з благоустрою прилеглої до тротуару території.

10:25 18.11.2019

Анонс. Настільний теніс

23 листопада в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться турнір Жашківської громади з настільного тенісу (парні ігри). Реєстрація, жеребкування учасників з 9.00, початок о 10.00. Взяти участь запрошуються всі бажаючі.

14:15 14.11.2019

День села Скибин

У день великомучениці Параскеви, 10 листопада, жителі села Скибин зустріли храмове свято, а вже наступного дня, 11 листопада зібралися в місцевому будинку культури, щоб відсвяткувати День села.

12:30 14.11.2019

Жашківське ВУЖКГ інформує. Проводиться підключення водопостачання

14 листопада 2019 року працівниками Жашківського ВУЖКГ проводяться роботи по заміні частини труби центральної водомережі, протяжністю 100м по вул.Захисників України, починаючи від перехрестя вулиць Шевченка, Соборна, Захисників України до магазину «Українські ковбаси». Можливе відключення водопостачання : Міська рада, ДНЗ №4 та Капличка. Пленується, роботи буде завершено сьогодні. Просимо вибачення за незручності.

12:06 14.11.2019

Дзюдо

2-3 листопада у Києві відбулися VIII літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки. Змагання ці проходять із 20 видів спорту.

10:00 14.11.2019

День української писемності та мови

Відділом освіти організовано і проведено в ЗО Жашківської ОТГ до Дня української писемності та мови пройшли цікаві та різноманітні заходи:  квести, виховні години, вікторини, бібліотечні уроки.

18:26 13.11.2019