Фото без опису

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», ПРИУРОЧЕНИЙ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; збереження культурної спадщини Українського народу; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF (основний організатор), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

09:05 22.07.2024

Якщо «103» не працює: як викликати швидку, коли немає зв’язку

Ситуація в енергосистемі країни продовжує залишатися складною і непередбачуваною. В умовах перебоїв електроенергії громадяни можуть мати справу з проблемою відсутності зв’язку. Іноді це не впливає на життєдіяльність людини, проте бувають моменти, коли зв’язок може врятувати життя вам чи вашим близьким. Тому розповідаємо, як додзвонитися до «швидкої», якщо склалася така ситуація:

14:40 04.07.2024