Транслітерація - написання прізвища та імені латинськими літерами

Транслітерація - написання прізвища та імені латинськими літерами. Під час формування заяви-анкети для оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, за замовчанням відтворення прізвища та імені особи латинськими літерами здійснюється відповідно до Правил, затверджених постановою КМУ № 55 .

16:47 27.10.2021

Профілактика виробничого травматизму та профзахворюваності - обов'язок роботодавця

Україна взяла курс на децентралізацію та проведення реформ у всіх галузях, в результаті чого створюються нові адміністративні одиниці, реорганізуються чи створюються в об’єднаних територіальних громадах нові організації, установи, підприємства (далі – суб’єкти господарювання) для забезпечення існування та розвитку громад.

15:03 25.02.2021