Черкаська область, Жашківський район

Державна служба зайнятості

Пом’якшено умови отримання допомоги безробітними, звільненими за власним бажанням

Соціальна підтримка безробітних посилюється. Так, громадяни, які були звільнені з останнього місця роботи в період карантину (починаючи з 12.03.2020 року) за власним бажанням і стали на облік в державній службі зайнятості, отримуватимуть допомогу по безробіттю з першого дня набуття статусу безробітного. Тобто, на період карантину правило про відкладення виплати допомоги по безробіттю для звільнених за власним бажанням застосовуватися не буде.

09:20:03 05.05.2020

Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівникам малого бізнесу під час карантину

2 квітня 2020 року набрав чинності Закон № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

09:11:06 05.05.2020

Як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

14:14:44 20.12.2019

Калькулятор допомоги по безробіттю

Процедура, умови нарахування та виплати допомоги по безробіттю визначені статтями 22, 23 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (далі – Закон) (посилання на нормативний документ, розміщений на  офіційному сайті ВРУ) та Порядком надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, затвердженим наказом Мінсоцполітики від 15.06.2015 № 613 (далі – Порядок № 613) (посилання на нормативний документ, розміщений на  офіційному сайті ВРУ).

14:14:21 20.12.2019

Послуги з профорієнтації

Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування та професійного відбору

14:13:05 20.12.2019

Тимчасова зайнятість

Державна служба зайнятості надає можливість тимчасового працевлаштування, як безробітним, так і особам зайнятим трудовою діяльністю. Так, однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних, надання можливості закріплення на робочому місці є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру.

14:12:31 20.12.2019