Державна служба зайнятості

Шановні клієнти! Ми зібрали всю актуальну інформацію у сфері трудових відносин.

@TrudEconomBot - чат-бот Міністерства економіки України з питань організації трудових відносин, зокрема в період дії воєнного стану. Розгорнуті відповіді на поширені питання: https://bit.ly/3DSffDM @ask_sls_bot - у цьому чат-боті за розділами консультації з питань, що найбільше цікавлять громадян, які звертаються по допомогу до Державної служби України з питань праці. Якщо Ви не знайшли відповідь на питання, яке Вас цікавить, надішліть його за посиланням - http://surl.li/bmzsl. Найближчим часом Вам надійде фахова відповідь. Інформація для клієнтів Державної служби зайнятості - шукачів роботи і для роботодавців - вакансії, професійне навчання, підбір персоналу, законодавчі матеріали, контакти та адреси центрів зайнятості @DCZWorkNowBbot

16:54 28.04.2022

Шановні роботодавці! Урядом виділено 200 млн грн на виплати роботодавцям України, які наймають працівників із числа вимушених переселенців.

Як отримати компенсацію? Не раніше ніж через 5 днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи, роботодавець подає заяву: в електронній формі через портал «ДІЯ»; у паперовій формі особисто під час відвідування центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця або на адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості

16:52 28.04.2022

Шановні клієнти служби зайнятості!

Протягом квітня 2022 року в області будуть проводитися тимчасові роботи з прибирання територій населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ, екологічного захисту навколишнього середовища.

11:06 01.04.2022

Cпільно з обласною службою зайнятості у Черкаській області створили телеграм-канал, який допомагатиме знайти роботу.

Як працюватиме телеграм-канал: роботодавець залишає актуальну заявку (вона проходитиме модерацію), а люди, які шукають роботу, зможуть зателефонувати за контактками, які залишить роботодавець.

11:05 01.04.2022

Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Такі зміни стали можливі завдяки урядовим ініціативам, а саме - ухваленню відповідної Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331.

11:01 01.04.2022

Допомога по безробіттю

Допомога по безробіттю надається особам з врахуванням страхового стажу. Страховий стаж обчислюється центрами зайнятості за даними персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб.

22:05 02.02.2022