Давайте разом дбати про благоустрій і чистоту нашої громади! (ВІДЕО)
Благоустрій – справа щоденна і є однією з важливих та постійних завдань громади. У весняно-літній період працівники Жашківського виробничого управління житлово-комунального господарства упорядковують території міста та сіл – прибирають паркові зони, вулиці, обкошують узбіччя, кладовища, пам’ятні знаки, ліквідовують суху рослинність. Справ у комунальників досить багато, а от працівників, як у місті, так і по старостинських округах, обмежена кількість. І здебільшого залишились лише жінки, яким почасту доводиться виконувати далеко не легку роботу, що потребує саме чоловічих рук. Попри суворі реалії та недостатню кількість трудових кадрів, наші працівники намагаються виконувати свої обов’язки належним чином.14:27 26.07.2024