Комунальні будні Жашківської громади (ВІДЕО)

Дата: 15.06.2023 14:19

- Завершено поточний ремонт доріг з твердим покриттям по селах Жашківської МТГ. Пріоритетність вулиць, які першочергово потребували підсипки піщано-щебеневою сумішшю та влаштування грейдерною технікою, визначалася за поданням і пропозиціями старост сіл.

- Стартували роботи з упорядкування та підсипки доріг з твердим покриттям у Жашкові.

- Триває ямковий ремонт доріг з асфальтобетонним покриттям у селах Жашківської МТГ.

- На фінішній прямій – відновлення та налаштування роботи вуличного освітлення в місті та селах.

- На каналізаційно-насосній станції ІІ підйому, що в мікрорайоні Цукрозаводу, виконуються монтажні роботи, спрямовані на забезпечення безперебійного функціонування системи водовідведення.