Дата: від до Скинути

Подаруй театру «рукавички»! Юна жителька Жашкова презентувала гуртківцям МБК свої іграшки

Цьогоріч на базі Жашківського міського будинку культури запрацював дитячий ляльковий театр. Наразі він нараховує 12 дітей-акторів. Театр дебютував навесні  п’єсою «Казки бабусі Катрусі». На прем’єру були запрошені школярі, дошкільнята і  рідні маленьких акторів.

11:05 24.10.2019

Підприємства, установи та організації зобов’язані забезпечувати благоустрій земельних ділянок, наданих їм на праві власності чи праві користування

Щоразу, коли постає питання благоустрою на території міста, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, вирізки стихійних насаджень, викосу бур’янів, ремонту доріг та тротуарів, жашківчани висловлюють обурення: мовляв, чому влада нічого не робить?

18:44 22.10.2019

Жашківське ВУЖКГ інформує. Розпочато ремонт опалення колишнього готелю

В приміщенні Жашківського ВУЖКГ (колишній готель «Жашків») 18 жовтня розпочато роботи з капітального ремонту опалювальної системи. Планується повна заміна радіаторів, труб та котла. Наразі виконуються демонтажні роботи.

18:39 22.10.2019

Суперфіналісти «Відкривай Україну»

“Відкривай Україну” - є комплесним проектом із освітньою і конкурсною складовою. Географія проекту охоплює всію Україну - учасниками можуть стати і школярі великих міст, і маленьких сіл. В проекті може взяти участь команда із 10 учнів 7-11 класів. В проекті діє формула “1 школа - 1 команда”.

18:51 21.10.2019

Увага! Тимчасове відключення водопостачання

Для виконання планових робіт по підключенню нової гілки водопостачання до центральної водомережі по вул. Вокзальна, Соборна м. Жашків - протягом 22-23 жовтня 2019 року, буде відсутнє водопостачання в наступних мікрорайонах:

18:03 21.10.2019

Юним жашківчанам, котрі мають досягнення у навчанні і творчості, вручили почесні відзнаки та цінні подарунки з нагоди Дня міста (ВІДЕО)

10:37 19.10.2019

День українського козацтва

14 жовтня святкується Покрова  Пресвятої Богородиці, яку визнали своєю покровителькою запорізькі козаки. Тому цей день вважається Днем українського козацтва, а з недавніх пір  Днем захисника України.

23:22 17.10.2019