Відділ інформаційної політики апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради

Адреса: Жашківська міська рада, вул.Захисників   України, 19,  м.Жашків Черкаської області, індекс   19201

Дні і місце прийому:  понеділок та середа з 8:00   до 13:00

e-mail: zhashkiv.info.ua@gmail.com

Контактні телефони: (04747) 6-20-10

КЕРІВНИК: Косенюк Оксана Юріївна

Основні функції відділу

• Аналізує, узагальнює і прогнозує розвиток ситуацій в інформаційному просторі громади.
  • Здійснює     роботу      щодо    забезпечення   накопичення, аналізу та узагальнення  інформації    про    соціально-політичне    становище    в   громаді, розробляє пропозиції з цих питань.
  • Бере участь у підготовці  матеріалів  для засобів  масової інформації з метою забезпечення   конституційного  права  громадян  на  задоволення їхніх інформаційних потреб.
  • Сприяє висвітленню у засобах масової інформації діяльності міської ради та її виконавчого комітету, міського голови та інформує  населення про громадсько-політичне становище в громаді, діяльність виконавчих органів міської ради та підпорядкованих комунальних установ, підприємств, організацій.
  • Забезпечує дотримання своєчасності, відкритості та достовірності оприлюднення інформації про діяльність міської ради, міського голови, виконавчого комітету міської ради та інформаційне наповнення офіційного веб-сайту міської ради.
  • Співпрацює із засобами масової інформації, видавництвами, підприємствами поліграфії та книгорозповсюдження.
  • Вживає заходів для доведення до відома населення через засоби масової інформації змісту законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України з питань внутрішньої та зовнішньої політики, розпоряджень міського голови, рішень міської ради та її виконавчого комітету.
  • Забезпечує інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Жашківської міської ради  та оприлюднення в мережі Інтернет інформації про суспільно-політичний, соціально-економічний, культурний, науково-технічний розвиток громади.

Соцмережі

Офіційна сторінка у Facebook "Жашківська територіальна громада". Створена для публікації основних новин із сайту Жашківської міської ради, оголошень, опитувань тощо.

Група у Facebook "Місцеві новини". Створена для публікації відеопрограм.

Youtube-канал "Жашків-інфо". Містить відеозаписи засідань сесій Жашківської міської ради, конкурсних комісій тощо.

Youtube-канал "Місцеві новини" з записами відеопрограм, соціальних роликів тощо.

Telegram-канал Жашківська МТГ. Отримуйте інформацію ОПЕРАТИВНО.