Центр соціальних служб Жашківської міської ради

Телефон: (047-47) 6-21-49

Адреса: м. Жашків, вул. Соборна, 49

Керівник: Коваль Ірина Станіславівна

Центр соціальних служб Жашківської міської ради успішно функціонує та надає соціальні послуги підліткам, молоді, сім'ям різних категорій.
 За роки роботи відбулося багато змін, але одне залишилося незмінним –  працівники, як і всі наші добровільні помічники та партнери за першою потребою подають руку допомоги кожному. Будь-яку проблему можна було здолати, а краще – попередити!

Основними принципами діяльності Центру є законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних та правових норм під час надання допомоги.

Послуги, що надаються Центром, є державними і здійснюються на безоплатній основі.

Серед основних користувачів послуг Центру соціальних служб Жашківської міської ради, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, випускники інтернатних закладів.

У своїй роботі центр керується ПОЛОЖЕННЯМ про Центр соціальних служб Жашківської міської ради.