A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Жашківської міської ради

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Жашківської міської ради

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро.

У житті кожного із нас іноді виникають проблеми, подолати які самостійно важко, а іноді просто неможливо. Важливо, щоб в такий момент поруч були люди, які можуть не лише вислухати та зрозуміти, але й надати дієву допомогу. 

 

https://rada.info/upload/users_files/36000377/c0f74754ee2944dec839e7cabbbd7171.png 

 

 

 

 

 

 

       Телефон: (047-47) 6-16-96

       Адреса: м. Жашків, вул. 9 січня, 3

       Керівник: Коваль Ірина Станіславівна

       Електрона адреса: zhashkivcss@gmail.com

 

 

   Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг»  Жашківської міської  ради працює з 01 лютого 2022 року. Діє на підставі Положення, затвердженого рішенням  сесії Жашківської міської  ради № 20-33/VIIІ від 23.12.2021 року. 

КЗ «Центр надання соціальних послуг» – це  комунальний заклад, який здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги .

Центр діє на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм.

         Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» з урахуванням потреб у соціальних послугах, надає такі соціальні послуги:

 • догляд вдома;
 • догляд стаціонарний;
 • соціальна адаптація;
 • соціальна інтеграція та реінтеграція;
 • екстрене (кризове) втручання;
 • консультування; соціальний супровід;
 • представництво інтересів;
 • посередництво (медіація);
 • соціальна профілактика;
 • натуральна допомога;
 • інформування;
 • інші послуги.

             Послуги надаються  за місцем проживання/перебування особи/сім’ї (вдома), у приміщенні надавача соціальних послуг, за місцем перебування особи/сім’ї поза межами приміщення надавача соціальних послуг (зокрема на вулиці).

Для надання соціальних послуг у центрі структурні підрозділи (відділення):

Відділення соціальної роботи (проведення соціальної роботи з особами/сім’ями, зокрема інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку, моніторинг надання соціальних послуг центром, соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, надання особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, послуг кризового та екстреного втручання, інформування, консультування, представництва інтересів; формування нетерпимого ставлення громадян до проявів домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, проведення заходів у сфері запобігання та протидії насильству, соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань;)

Відділення соціальних послуг за місцем проживання (надання соціальних послуг догляду вдома, соціального супроводу особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання/перебування).

Відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання (надання соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання, паліативного догляду, притулку громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам, які потребують паліативної допомоги, бездомним та іншим вразливим групам населення).

 

У своїй роботі центр керується ПОЛОЖЕННЯМ  про Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг»  Жашківської міської ради.

Сторінка у Facebook

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь