Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Жашківської міської ради

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро.

У житті кожного із нас іноді виникають проблеми, подолати які самостійно важко, а іноді просто неможливо. Важливо, щоб в такий момент поруч були люди, які можуть не лише вислухати та зрозуміти, але й надати дієву допомогу.

Телефон: (047-47) 6-16-96

Адреса: м. Жашків, вул. 9 січня, 3

Керівник: Коваль Ірина Станіславівна

Електрона адреса: zhashkivcss@gmail.com

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг»  Жашківської міської  ради працює з 01 лютого 2022 року. Діє на підставі Положення, затвердженого рішенням  сесії Жашківської міської  ради № 20-33/VIIІ від 23.12.2021 року.

КЗ «Центр надання соціальних послуг» – це  комунальний заклад, який здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги .

Центр діє на принципах адресності  та індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм.

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» з урахуванням потреб у соціальних послугах, надає такі соціальні послуги:

• догляд вдома;
  • догляд стаціонарний;
  • соціальна адаптація;
  • соціальна інтеграція та реінтеграція;
  • екстрене (кризове) втручання;
  • консультування; соціальний супровід;
  • представництво інтересів;
  • посередництво (медіація);
  • соціальна профілактика;
  • натуральна допомога;
  • інформування;
  • інші послуги.

Послуги надаються  за місцем проживання/перебування особи/сім’ї (вдома), у приміщенні надавача соціальних послуг, за місцем перебування особи/сім’ї поза межами приміщення надавача соціальних послуг (зокрема на вулиці).

Для надання соціальних послуг у центрі структурні підрозділи (відділення):

Відділення соціальної роботи (проведення соціальної роботи з особами/сім’ями, зокрема інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку, моніторинг надання соціальних послуг центром, соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, надання особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, послуг кризового та екстреного втручання, інформування, консультування, представництва інтересів; формування нетерпимого ставлення громадян до проявів домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, проведення заходів у сфері запобігання та протидії насильству, соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань;)

Відділення соціальних послуг за місцем проживання (надання соціальних послуг догляду вдома, соціального супроводу особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання/перебування).

Відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання (надання соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання, паліативного догляду, притулку громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, особам, які потребують паліативної допомоги, бездомним та іншим вразливим групам населення).

У своїй роботі центр керується ПОЛОЖЕННЯМ  про Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг»  Жашківської міської ради.

Сторінка у Facebook