Дитячий захід з нагоди Дня людей з інвалідністю (ВІДЕО)

Дитячий захід з нагоди Дня людей з інвалідністю відбувася 3 грудня за ініціативи та сприяння міського голови Ігоря Цибровського. Організатори: відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради (зокрема і Жашківський міськй будинок культури) та Жашківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

09:48 07.12.2019

Із сесії міської ради

Рішення про заборону продажу пива та алкогольних напоїв  приймуть, порадившись із жителями громади

10:50 06.12.2019

Підсумки xxv комплексних навчально-виховних заходів серед школярів у 2019 році

Підбито підсумки щорічної спартакіади-2019. Згідно з результатами, лідером серед шкіл Жашківської ОТГ є спеціалізована школа №1, другу сходинку посів ЗЗСО №5, третє місце вибороли учні Скибинського ЗЗСО. Вітаємо переможців, призерів та зичимо успіхів усім учасникам змагань!

20:37 05.12.2019

СПОРТ НА ВИХІДНИХ. Волейбол. Пауерліфтинг. Футзал

ВОЛЕЙБОЛ. 30 листопада в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся турнір Жашківської громади з волейболу з нагоди Дня Збройних Сил України. В результаті запеклої боротьби, призові місця розподілилися наступним чином: І місце - м.Жашків, ІІ місце - команда с. Скибин, ІІІ місце - команда м. Жашків (ветерани).

08:52 04.12.2019

Жашківське ВУЖКГ інформує

Цього тижня на новій гілці водопроводу по вул.Городищанській працівниками Жашківського ВУЖКГ розпочато підготовчі роботи з монтажу та встановлення розпридільчих колодязів. Кошти на дані роботи передбачені та виділені з місцевого бюджету. Після завершення будівництва водопроводу та ущільнення ґрунту тут планується будівництво тротуару.

19:28 02.12.2019

Бюджет-2020 все ще формується

У Жашківській міській раді триває робота над формуванням проекту бюджету громади на 2020 рік. Так, 28 листопада відбулося чергове засідання комісії з питань планування, бюджету та фінансів, в якому взяли участь представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату виконкому, структурних підрозділів міськради. А вже 29 листопада над бюджетом наступного року працювали представники виконавчого комітету Жашківської міської ради.

19:24 02.12.2019