Пишаймося! «Жашківські отамани» – серед кращих роїв Черкащини!

Дата: 17.06.2023 09:30

Фото без опису

Велику роль у вихованні молодого покоління відіграє військово-патріотичне виховання, якому в закладах освіти Жашківської громади приділяють чимало уваги впродовж навчального періоду.  А базовою основою для організації комплексної системи національо-патріотичнного виховання учнівської молоді в Україні є «Гра «Сокіл» («Джура»)», яка передбачає спільну роботу учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Як підсумок – щорічні обласні та всеукраїнські змагання між роями.

Цьогоріч на ІІ (обласному) етапі гри, який проходив у режимі онлайн із 1 по 6 червня, Жашківську МТГ представляли:

- у середній віковій групі рій «Серця патріотів» - Жашківський ліцей №5 – керівник рою Шевчук Юлія Вікторівна, виховник рою Турченюк Лариса Павлівна;

- у старшій віковій групі рій «Жашківські отамани» - Жашківський ліцей №1 – керівник рою Якобчук Ярослав Петрович, виховник рою Гриччина Алла Миколаївна.

Упродовж 1-3 червня рої проходили залікові етапи – вікторини «Рятівник», «Джура – захисник України», «Відун», «Географічно-краєзнавча Черкащина», «Покоління майбутнього», онлайн-квест «Пластун».

Відповідно до підсумкових протоколів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій групі почесне ІІІ місце посів рій «Жашківські отамани» Жашківського ліцею №1. 15 червня роїсти разом з керівниками – Приймаком Володимиром Юрійовичем, Якобчуком Ярославом Петровичем та виховником Гричиною Аллою Миколаївною були присутні на урочистому церемоніалі нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Черкасах.

Привітали кращі рої Черкащини начальник ОВА Ігор Табурець, заступник голови ОДА Олександр Шамрай, начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, заступник начальника Управління Оксана Сімушіна, головний сержант Збройних сил України, учасник бойових дій, воїн-кіборг, захисник Донецького аеропорту та Дебальцевого Олександр Кутній.

А Жашківська громада та безпосередньо її очільник Ігор Цибровський вітає переможців-земляків – ройових міського ліцею №1 та висловлює подяку ройовим ліцею №5 – за гідну підготовку й активну участь.

Жашківщина завжди серед кращих – у захисті Батьківщини, волонтерстві, спорті, культурі, освіті тощо. Пишаємось і дякуємо кожному, хто гідно тримає стрій у цей нелегкий час! Особливо – молодому поколінню , яке пише історію сьогодення та впевнено крокує в майбутнє!

Фото без опису