Жашківська ОТГ інформує (26.04.2020)

За інформацією, наданою Жашківською ЦРЛ, наразі не виявлено жодного випадку інфікування коронавірусом. Жодного звернення з ГРВІ за минулу добу не було.

10:45 26.04.2020

Продуктові набори – для осіб поважного віку (ФОТО. ВІДЕО)

Апарат виконавчого комітету та депутати Жашківської міської ради долучилися до чергової карантинної акції. Представники влади об’єднаної громади  взяли на себе організацію доставки продуктових наборів людям поважного віку. Пакунки з продуктами отримають 365 жителів ОТГ.

15:34 25.04.2020

У Литвинівці завершують реконструкцію вуличного освітлення (ФОТО. ВІДЕО)

Вуличне освітлення – одне із пріоритетних напрямків роботи Жашківської міської ради. Переважна більшість населених пунктів об’єднаної громади освітлені на 100%. Лише в селах Скибин та Литвинівка роботи з освітлення виконані не в повній мірі.

10:01 25.04.2020

Жашківська ОТГ інформує (25.04.2020)

За інформацією, наданою Жашківською ЦРЛ, наразі не виявлено жодного випадку інфікування коронавірусом. Усі, хто прибув з-за кордону, станом на сьогодні обстежені. В медзакладі проходить лікування 40 осіб із різними діагнозами, жодного звернення з ГРВІ за минулу добу не було. Народилося 2 дівчинки.

09:35 25.04.2020

Поминальні дні перенесено. Звернення міського голови Ігоря Цибровського (ВІДЕО. ДОКУМЕНТ)

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19) виконавчий комітет Жашківської міської ради прийняв рішення закрити для відвідування кладовища, розташовані на території Жашківської міської об’єднаної територіальної громади в поминальні дні – з 25.04.2020 по 27.04.2020 включно, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

12:06 24.04.2020

У Жашківській громаді лагодять дороги (ВІДЕО)

У Жашкові поточний ремонт доріг розпочався із вул.Миру – на площі 940 м2 гарячим асфальтом. Далі незначну ямковість буде відремонтовано струйним методом. Наступним кроком є ремонтні роботи на вул.Залізничній.  Так поволі й здійснюватиметься ремонт усіх доріг в громаді з асфальтобетонним покриттям.

18:46 23.04.2020

Карантин продовжено до 11 травня

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня - повідомляється на сайті Урядовий портал. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.  Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня.

18:42 22.04.2020

Великдень вдома. Освячену паску можна придбати в магазині (ФОТО. ВІДЕО)

Богослужіння в одному з маркетів мали нагоду днями спостерігати покупці. У Жашкові в передвеликодні дні прошла акція, організована власниками відомої в місті мережі магазинів в союзі з представниками церкви. Тут були освячені паски та інша продукція, яку зазвичай купують до свята Воскресіння Христа. Отож тепер вірянам не обов’язково іти до храму – освячену паску можна придбати.

13:41 18.04.2020

Залишатися вдома на Великдень закликали вірян міський голова, представники церкви та поліції (ВІДЕО)

16 квітня відбулася зустріч міського голови Ігоря Цибровського з настоятелями храмів, в.о.старост старостинських округів Жашківської ОТГ та представниками Нацполіції. Предметом розмови стали актуальні в умовах пандемії карантинні заходи під час релігійних обрядів на Великдень.

15:24 17.04.2020