Понад 500 дерев висаджено на стадіоні імені Ю.Гагаріна (ФОТО. ВІДЕО)

На стадіоні імені Ю.Гагаріна висаджено понад 500 дерев. Паркова зона тут потребує оновлення, тому керівництвом стадіону та відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради проводяться роботи з вирізки аварійних дерев та озеленення. Акцію "Посади дерево" підтримав міський голова Ігор Цибровський, до проведення робіт долучалися і перехожі.

09:14 19.03.2020

Завдяки жашківським боксерам Черкаська область зайняла II-місце у турнірі імені П.Поповича

У період з 9 по 14 березня, у м.Біла Церква, відбувся ювілейний ХХХV-й  відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, серед молоді, пам’яті, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича.

14:44 18.03.2020

Черпайте ДОСТОВІРНУ інформацію

Перелік інформаційних ресурсів, за якими можна отримати достовірну оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію:

13:39 18.03.2020

Жашківське ВУЖКГ інформує.Тимчасово припинено прийом громадян

Постановою Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобіганнняпоширення на території України корона вірусу COVID-19» введено всеукраїнськи карантин та відповідно до рішення виконавчого комітету Жашківської міської ради №45 від 16.03.2020 року «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування,розташованих на території Жашківської міської ОТГ» в період з 17.03.по 05.04.2020року Жашківське ВУЖКГ ТИМЧАСОВО припиняє прийом громадян,надання та оплату послуг.

10:52 17.03.2020

ПРИДБАННЯ ДЕЗІНФІКУЮЧИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

На виконання вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01), з  метою дотримання  санітарно-епідеміологічних правил утримання освітніх закладів відділом освіти закуплено дезінфікуючі засоби «Дезактін» та «Жевель-Клейд», які мають сертифікати якості, підтверджують їх походження та безпечність  на суму 20,370 грн.

21:36 16.03.2020

ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ

Пожежна безпека  закладів освіти – один із  пріоритетів роботи відділу освіти Жашківської міської ради, адже стосується  усіх учасників освітнього процесу.

21:30 16.03.2020