Трудові відносини під час карантину

З моменту оголошення карантину на всій території України роботодавці масово почали відправляти працівників у відпустки або переводити працівників на надомну роботу, який варіант краще обрати та за яких умов не порушуються права працівника розглянемо нижче:

08:02 23.03.2020

50 тестів на коронавірус передано до Жашківської ЦРЛ (ВІДЕО)

21 березня в Жашківську ЦРЛ було передано 50 експрес-тестів на коронавірус, закуплені народним депутатом України VII–VIII скликання і меценатом Валентином Ничипоренком. Він продовжує надавати допомогу населенню 199 виборчого округу, зокрема і жителям Жашківської громади. Загалом для районних лікарень Жашківського, Маньківського, Лисянського, Звенигородського, Тальнівського районів та м.Ватутіне придбано 280 тестів.

16:55 21.03.2020

Гаряча лінія

Цілодобова телефонна "гаряча лінія", за якою можна отримати актуальну інформацію з протидії поширенню коронавірусу на Черкащині:

17:00 20.03.2020

Понад 500 дерев висаджено на стадіоні імені Ю.Гагаріна (ФОТО. ВІДЕО)

На стадіоні імені Ю.Гагаріна висаджено понад 500 дерев. Паркова зона тут потребує оновлення, тому керівництвом стадіону та відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради проводяться роботи з вирізки аварійних дерев та озеленення. Акцію "Посади дерево" підтримав міський голова Ігор Цибровський, до проведення робіт долучалися і перехожі.

09:14 19.03.2020

Завдяки жашківським боксерам Черкаська область зайняла II-місце у турнірі імені П.Поповича

У період з 9 по 14 березня, у м.Біла Церква, відбувся ювілейний ХХХV-й  відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, серед молоді, пам’яті, льотчика-космонавта Павла Романовича Поповича.

14:44 18.03.2020

Черпайте ДОСТОВІРНУ інформацію

Перелік інформаційних ресурсів, за якими можна отримати достовірну оперативну інформацію щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію:

13:39 18.03.2020