Як працюють дитсадки в Жашківській ОТГ (ВІДЕО)

2 червня відновили свою роботу заклади дошкільної освіти Жашківської міської об’єднаної територіальної громади. Проаналізувати роботу дитсадків в умовах адаптативного карантину міський голова Ігор Цибровський вирішив особисто. Тож, спільно із начальником відділу освіти Валентиною Савицькою, відвідав заклади в перший день їх роботи. Відповідно до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) – вихователі зустрічають дітей на подвір’ї дитсадка і проводять температурний скринінг.

22:39 03.06.2020

Жашківська ОТГ інформує (3.06.2020)

Як повідомляє Жашківська центральна районна лікарня, по медичну допомогу за минулу добу звернулися 14 осіб. Серед них хворих на ГРВІ та грип (зокрема і COVID-19) не виявлено. Загалом у закладі на лікуванні перебуває 70 пацієнтів.

11:48 03.06.2020

Моніторимо роботу дитсадків (2.06.2020)

Сьогодні, 2 червня у Жашківській ОТГ відновили свою роботу міські заклади дошкільної освіти. ЗДО «Сонечко» с.Скибин та ще 2 групи ЗДО «Дзвіночок» №5 м.Жашків запрацюють орієнтовно 4-5 червня.

19:30 02.06.2020

Жашківська ОТГ інформує (2.06.2020)

Як повідомляє Жашківська центральна районна лікарня, по медичну допомогу за минулу добу звернулися 16 осіб. Серед них хворих на ГРВІ та грип (зокрема і COVID-19) не виявлено. Проведено три оперативних втручання.

11:11 02.06.2020

Народний депутат Сергій Нагорняк передав гуманітарну допомогу Жашківській ЦРЛ

Завдяки сприянню народного депутата України Сергія Нагорняка Жашківська центральна районна лікарня, в числі інших медичних закладів 199 виборчого округу, отримала гуманітарну допомогу: респіратори, костюми біологічного захисту, захисні маски, окуляри, рукавички тощо (загалом - на суму більш ніж 350 тис.грн.). «Компанія Нафтогаз України - Naftogaz відгукнулася на моє прохання та надала гуманітарну допомогу для 6 лікарень Черкаськоі? області на загальну суму понад 2 млн 200 тис. грн.», -  повідомляє  народний обранець на своїй сторінці у фейсбук.

18:46 01.06.2020