У Жашківській МТГ обговорили питання охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів

Дата: 15.07.2022 14:05

13 липня 2022 року відбулася робоча зустріч заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Жашківської міської ради Віти Куровської з першим заступником начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу (Полтавська та Черкаська області) Сергієм Поліщуком щодо екологічного становища в громаді.

Також у нараді взяли участь керівники дотичних до питань екології відділів міської ради – начальник відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради Наталія Гнєвуш і т.в.о. начальника відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури, ЖКГ, цивільного захисту та екології Жашківської міської ради Олег Ільченко.

В ході зустрічі обговорили ряд важливих питань:

- поточну екологічну ситуацію в громаді;

- раціональне і дбайливе використання водних ресурсів;

- санітарне очищення та протидія спалювання рослинності;

- поводження з побутовими відходами, ліквідація стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ;

- утримання і збереження лісосмуг;

- делеговані повноваження органів місцевого самоврядування щодо охорони навколишнього природного середовища;

- створення комісії з розгляду екологічних питань і муніципальної інспекції, яка працюватиме в територіальних межах громади.

Насамкінець було узгоджено кроки майбутньої співпраці Жашківської міської ради та Державної екологічної інспекції щодо реалізації в громаді державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища і природних ресурсів.