Жашківські спортсмени знову серед кращих

18 листопада в стінах Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного в м.Київ відбувся Кубок України з перетягування канату, в якому взяли участь 15 чоловічих і 8 жіночих команд.

12:26 20.11.2018

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

Ввечері 19 листопада з утриманням вночі та в першій половині дня 20 листопада очікується сніг та мокрий сніг, місцями по області сильні опади. Ожеледь, налипання мокрого снігу на дорогах ожеледиця. Місцями по області пориви вітру 15-20 м/с.

12:12 19.11.2018

СКЛИКАННЯ 11 СЕСІЇ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

22.11.2018 о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться чергова одинадцята сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, народний депутат України Валентин Ничипоренко, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій, представники ЗМІ.

09:41 19.11.2018

Підвищення тарифів – вимушена міра, продиктована буквою закону (ФОТО. ВІДЕО)

15 листопада на черговому засіданні виконавчого комітету Жашківської міської ради визначалася подальша доля тарифів на окремі комунальні послуги. Зокрема, активне обговорення викликало коригування тарифів на теплопостачання.

08:23 19.11.2018

День української писемності та мови

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання.

16:48 10.11.2018