Відбудуться зустрічі із Валентином Ничипоренком

В рамках традиційного щорічного "Туру лідера", відбудуться зустрічі народного депутата України Валентина Ничипоренка із виборцями округу. Зокрема, 10 жовтня о 12:30 така зустріч проходитиме в сільському будинку культури с.Скибин, та о 15:00 – в РБК м.Жашків. Взяти учатсть у безпосередньому спілкуванні з депутатом Верховної Ради запрошуються усі бажаючі.

17:53 05.10.2018

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня Україна святкувала День бібліотек. Зрозуміло, сама по собі книгозбірня нічого не варта без її працівників – справжніх берегинь цих храмів слова й досвіду поколінь.

14:29 03.10.2018

У поважних літах - мудрість, добро і любов (День людей похилого віку.ВІДЕО)

У рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку на Жашківщині організовано ряд заходів. Зокрема, святковий захід в читальній залі Центральної районної бібліотеки та відвідини представниками влади мешканців стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування населення.

10:22 03.10.2018

Чемпіонат Черкаської області з боксу

На чемпіонат Черкаської області серед юнаків 2005-2006 рр.н., який проходив 28-30 вересня 20 18 року в м. Тальне, до півфіналу потрапило чотири боксера з нашої команди: Бризіцький Олександр (ДЮСШ), Пономаренко Олександр (ДЮСШ), Петросян Карен (ДЮСШ) та Алексєєнко Станіслав (ДЮКФП) ( керівник гуртка - Савва Юрій Миколайович).

10:03 03.10.2018

Задля вшанування захисників України (ФОТО. ВІДЕО)

Пам’ятники – нагадування сучасному і майбутнім поколінням про події, дати, особистостей, які варто пам’ятати. Меморіали говорять про нашу честь як народу, нашу громадянську свідомість, готовність змінювати свою країну.

09:47 03.10.2018

День вихователя та всіх дошкільних працівників (ФОТО)

27 вересня в Україні відзначали День вихователя та всіх дошкільних працівників. З нагоди свята було організовано зустріч директорів закладів дошкілля Жашківської ОТГ із міським головою Ігорем Цибровським та заступником міського голови Аллою Мельник.

16:19 02.10.2018

Відбулася дев'ята чергова сесія Жашківської міської ради восьмого скликання (НОВИНИ. ВІДЕО)

26 вересня відбулася чергова дев’ята сесія Жашківської міської ради. 57 питань порядку денного. Робота депутатського корпусу злагоджена і конструктивна, без особливих протистоянь і непорозумінь.

15:54 02.10.2018

На місці майбутньої пам'ятки 30 вересня буде освячено хрест

30 вересня о 14:00 в парку Слави відбудеться чин освячення хреста на місці встановлення в майбутньому монумента загиблим та учасникам війни в зоні проведення АТО та ООС. Ініціатори заходу та спорудження пам'ятного знака  - ветерани війни в зоні АТО та ГО "Спілка учасників АТО Жашківщини" запрошують жителів та гостей Жашківської міської об'єднаної громади взяти участь в дійстві.

18:31 29.09.2018