У Жашкові пройшли спортивні заходи

13 жовтня в спортивному залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся волейбольний турнір серед юнаків 2004 р.н і молодші присвячений Дню міста Жашків та Дню захисника України. І місце - м. Жашків, ІІ місце - с. Скибин, ІІІ місце - с. Бужанка (Лисянського району).

08:35 19.10.2018

14 жовтня у Жашкові (ФОТО. ВІДЕО)

День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського Козацтва та День міста Жашків. 14 жовтня жашківчани відзначали кілька свят одночасно.

09:44 18.10.2018

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (ФОТО. ВІДЕО)

День усіх, хто обороняв чи й сьогодні боронить незалежність і територіальну цілісність України. З 2015 року 14 жовтня українці відзначають День Захисника України.

10:32 16.10.2018

Прогноз погоди на 10-13 жовтня

Жашківщина знаходиться у смузі підвищеного атмосферного тиску, а по північних широтах рухаються на схід атлантичні циклони. Тому очікується лише збільшення хмарності, але без істотних опадів. Вночі дещо потеплішає до +3+5º, а вдень – стане дещо прохолодніше до +16+18º. Вітер перейде на північний напрямок, але залишиться слабким.

07:25 09.10.2018

В Жашківській ОТГ працівників освіти вітали з професійним святом (ФОТО. ВІДЕО)

День учителя- це значиме свято, яке заслуговує уваги громадськості. З нагоди цієї дати було організовано святковий концерт для всіх освітян Жашківської об’єднаної територіальної громади.

14:47 08.10.2018

Відбудуться зустрічі із Валентином Ничипоренком

В рамках традиційного щорічного "Туру лідера", відбудуться зустрічі народного депутата України Валентина Ничипоренка із виборцями округу. Зокрема, 10 жовтня о 12:30 така зустріч проходитиме в сільському будинку культури с.Скибин, та о 15:00 – в РБК м.Жашків. Взяти учатсть у безпосередньому спілкуванні з депутатом Верховної Ради запрошуються усі бажаючі.

17:53 05.10.2018