Дата: від до Скинути

Громадський звіт про хід реалізації Моделі й Програми інноваційного розвитку Жашківської спеціалізованої школи №1 «Школа Пізнання, Становлення, Успіху» на період до 2020р.

Ось і завершився ще один  робочий день творчого вчителя. Але ж у   «справжнього», творчого вчителя  робота не закінчується ніколи. Він завжди в пошуку, в бажаннях пізнати нове та цікаво навчити своїх учнів.

11:49 17.12.2018

Спорт на вихідних. Баскетбол. Футзал.

15 грудня в спортивному залі Уманського національного університету садівництва розпочався Чемпіонат Черкаської області з баскетболу, нажаль збірна команда Жашківської громади поступилась господарям майданчика 58:60.

11:26 17.12.2018

Уряд збільшив обсяг освітньої субвенції для бюджетів 44 міст та ОТГ на 88 млн грн

12 грудня відбулось засідання Уряду під головуванням Прем?єр-міністра України Володимира Гройсмана. Позицію Асоціації міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

10:05 17.12.2018

Дзюдо

13 грудня 2018 року наші вихованці брали участь у відкритому турнірі Корсунь-Шевченківського ДЮСШ з дзюдо. Наші хлопці вибороли 4 - третіх місця, 4 - других місця та 5 -перших місць. А 14 грудня 2018 року наші хлопці прийнялу участь у відкритому чемпіонаті м.Черкаси з дзюдо. В змаганнях взяли участь 18 команд із Одеської, Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Дніпровської, областей, більше 200 учатників. Наш Черниш Максим ( СПШ №1, 3 б кл.) посів 3 місце. Вітаємо наших переможців та тренера Русіна Володимира Миколайовича.

09:55 17.12.2018

Представники громади привітали з днем народження сина загиблого учасника російсько-української війни (ФОТО. ВІДЕО)

Герої не вмирають, вони живуть у памяті вдячного народу. Не забуває про тих, хто пролив кров за наше мирне життя, і громада Жашківщини, проявляючи особливу турботу та увагу до сімей своїх захисників. Зокрема і до сім ї Олександра Бердеса- жашківчанина,учасника російсько-української війни, загиблого у 2015 році.

10:49 16.12.2018

«ДЯКУЮ ЗАХИСНИКАМ»

Заклади загальної середньої освіти Жашківської ОТГ взяли участь у Всеукраїнській інформаційній кампанії «Дякую Захисникам». З метою патріотичного виховання, формування позитивної суспільної думки про українську армію проведено ряд заходів:

12:44 14.12.2018

Спорт на вихідних

8 грудня в спортивному залі Жашківської СПШ №1 відбувся волейбольний турнір до Дня Збройних Сил України, І місце виборола команда Жашкова, ІІ місце – Скибин, ІІІ місце – Жашків (ветерани).

10:55 10.12.2018