Вітаємо склад команди СК «Жашківська громада» з перемогою у 3 турі Об’єднаного чемпіонату ДФЛ

Дата: 26.09.2022 14:31

Завершено 3 тур Об’єднаного чемпіонату Джулинської футбольної ліги та Уманського району пам’яті загиблих захисників України 2022. Всі матчі в Уманському дивізіоні відбувалися 18 вересня, у неділю, яка є базовим днем туру.

Зокрема гра між командами СК «Жашківська громада» та «4mobile-Базис» з Городецького проходила у Жашкові на Центральному стадіоні. За словами організаторів чемпіонату, тут фаворит був досить очевидний багатьом. Адже господарі, жашківчани, не перший рік будують команду. Натомість гості лише роблять перші кроки. Та і результати попередніх турів були відповідними, оскільки СК «Жашківська громада» утримувала позицію лідерів. Тож і цього разу, попри надскладні погодні умови, наші футболісти успішно стартували й завершили матч перемогою з результатом 4:2 на свою користь.

Підсумовуючи, всі учасники гри залишились при своїх інтересах. Дебютанти вибудовують гру й команду. А жашківчани трьома перемогами на старті натякають, що в плей-офф вони проб’ються.

Пишаємось нашими футболістами! Віримо в їхні сили!

Вітаємо команду й керівника "СК "Жашківська громада" Богдана Лавренюка з черговим успішно пройденим етапом та бажаємо подальших успіхів!

Далі буде...

Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст!

Приєднуйтесь до каналу Жашківської міської ради і в Телеграм https://t.me/ZhashkivmTG