Прогноз погоди на 15-18 вересня

Вплив Азорського антициклону зумовив повернення теплої погоди після похолодання, що відмічалося під час рясних дощів наприкінці вересня. Проте, початок вересня загалом видався дуже теплим. Жашківщина знаходиться у смузі підвищеного атмосферного тиску.

17:58 14.09.2018

Скликається 9 чергова сесія VIII скликання

26.09.2018 о 10:00 в залі засідань Жашківської районної ради відбудеться дев'ята сесія Жашківської міської ради VIII скликання. На зібрання запрошуються депутати обласної, районної, міської рад, народний депутат України Валентин Ничипоренко, члени виконавчого комітету, голова Жашківської районної державної адміністрації, голова Жашківської районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій.

17:31 14.09.2018

Бокс

У м. Маріуполь Донецької області в період з 2 по 9 вересня  пройшов один з головних боксерських стартів року – 50 меморіал Макара Мазая, який проходив цього року в рамках Чемпіонату України  серед чоловіків до 22 років, і є відбірковим до чемпіонату Європи.

08:22 11.09.2018

Новини футболу

9 вересня 2018 року на стадіоні м.Монастирище відбулась гра в рамках 13 туру Черкаської області з футболу І ліга між командами ФК "Нива"(Монастирище) - ФСК "Жашків" -   і закінчилась з нічійним рахунком 1:1.

08:14 11.09.2018

У ДЮКФП День фізкультури і спорту відзначили  шаховим турніром

У ДЮКФП День фізкультури і спорту відзначили шаховим турніром

Менше року на базі Жашківського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, що розміщується в  Жашківській спеціалізованій школі №1, працює секція із шахів (кер.Сергій Дробот). На сьогодні охочих вчитися грати в шахи налічується більше 100 осіб. Юні шахісти випробовують свої сили у змаганнях різного рівня.

00:00 11.09.2018

Волейбольний турнір

8 вересня в спортивному залі Жашківської СПШ №1 відбувся волейбольний турнір серед жінок і чоловіків присвячений Дню фізкультури і спорту. Серед жінок перемогу святкувала збірна команда Жашківської громади, ІІ місце посіла команда с. Скибин, серед чоловіків І місце збірна команда Жашківської громади, ІІ місце - с. Скибин, ІІІ місце - команда ветеранів м. Жашків.

23:52 10.09.2018

ДЮКФП запрошує на День відкритих дверей

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки, що діє на базі Жашківської спеціалізованої школи №1, запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться 12 вересня 2018 року о 17:30. У ПРОГРАМІ:  - Презентація закладу. - Знайомство з тренерами з таких видів спорту: 1.ПАУЕРЛІФТІНГ; 2.БОКС; 3.ДЗЮДО; 4.ПАНКРАТІОН;  5.ШАХИ;  6.СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ;  7.АТЛЕТИЧНА ГІМНАСТИКА; 8.КІННИЙ СПОРТ.

23:36 10.09.2018

Прогноз погоди на 10-13 вересня

10-11 вересня Мінлива хмарність.  Місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний та північний, 5-10 м/с. Температура вночі 10..15º; вдень 10 вересня 17..22º, 11 вересня 23..28º.

08:41 10.09.2018

Для дозвілля, активного відпочинку та фізичного розвитку. У мікрорайоні Цукрозавод встановлено новий дитячий ігровий майданчик

Яскраво, весело, з посмішками на обличчях. 24 серпня  в мікрорайоні Цукрозавод м.Жашків, на мальовничому березі Бурлацького ставу відбулося відкриття дитячого майданчика. Встановлено ігровий комплекс за сприяння народного депутата України Валентина Ничипоренка – на прохання мешканців мікрорайону.

08:24 10.09.2018