У Безпечній відзначили День села. (ВІДЕО)

Дата: 22.09.2021 09:21

17 вересня у приміщенні сільського будинку культури зібралась дружна безпечанська родина, аби відсвяткувати День села, до слова- вперше у складі Жашківської територіальної громади. Теплими словами та презентами вітали місцевих жителів з такою значущою подією очільник Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський, депутат Жашківської міської ради Сергій Вусик, староста села Наталія Батрак, заступник директора ТОВ «Кищенці» Віталій Мельник, директор ПП «Бригада – плюс» Анатолій Усатий і начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик.

Урочистості були насичені змістовною концертною програмою – за участі місцевих (юних і дорослих) аматорів сцени та працівників КЗ «Жашківський МБК» відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради, які активно долучились до організації проведення свята, забезпечивши захід музичним супроводом та художніми номерами.

Упродовж заходу міський голова Ігор Цибровський, депутат міської ради Сергій Вусик, начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Інна Білик і староста села Наталія Батрак відзначали подарунками найстарших жителів та народжених у 2021 році , багатодітні сім’ї, подружжя, що прожили в парі 50, 40, 30, 25 і 20 років, дітей, які цьогоріч пішли до школи, людей, які присвятили вік праці та брали участь у розбудові села, одинокопроживаючих безпечан, майстрів кухарської справи, господинь, чиї подвір’я квітують з ранньої весни до пізньої осені, юних і дорослих артистів, без яких не обходиться в селі жодне свято, а також жительку, яка святкує свій день народження саме 17 вересня.

Кульмінацією заходу стало частування жителів і гостей Безпечної, які мали змогу за святково вбраним столом поділитися враженнями від заходу та відпочити від буденності.