У Литвинівці відзначили Храмове свято і День села (ВІДЕО)

Дата: 24.09.2021 15:00

21 вересня, на Різдво Пресвятої Богородиці Діви Марії, припадає Храмове свято та День села у Литвинівці, яка входить до складу Жашківської територіальної громади. З цієї нагоди, за традицією, в приміщенні Литвинівської філії КЗ «Жашківський МБК» було організовано святково-розважальні заходи для місцевого населення.

Відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради спільно зі старостою Тетяною Гуменюк та активом села доклали максимум зусиль, аби організувати для литвинівчан цікаве і змістовне дозвілля. Зокрема для дітвори – Бульбашкове шоу з конкурсами і подарунками, для дорослих – концерт і частування. Урочиста частина заходу була насичена розмаїттям вокальних та хореографічних номерів за участі вокального ансамблю «Литвинчанка» , дитячого колективу ансамблевого співу «Чародії», юних і дорослих солістів Литвинівської філії КЗ «Жашківський МБК», а також працівників та вихованців КЗ «Жашківський МБК». Вітали сельчан зі святом голова Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський, депутат Жашківської міської ради, заступник директора ПСП «Аскольд- Агро» Сергій Вусик, староста села Тетяна Гуменюк та настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Литвинівка отець Сергій. На заході відзначено подарунками литвинівських довгожителів та народжених у 2021 році, а Діну Половінську, котра у свій час обіймала посаду сільського голови, а нині очолює первинну ветеранську організацію в Литвинівці та є учасницею Народного аматорського хорового колективу ветеранів праці «Ветеран» КЗ «Жашківський МБК», нагороджено відзнакою міського голови Ігоря Цибровського.