У Жашкові вшанували героїчний подвиг партизан та підпільників Другої світової війни.

Дата: 22.09.2021 16:22

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України, відзначається День партизанської слави. Вшанували героїчний подвиг партизан та підпільників Другої світової війни і у Жашкові. Біля Меморіалу Слави зібралися керівники та представники трудових колективів Жашківської територіальної громади.

Проти партизанів німці кидали велику бойову силу, знищували сотні людей і спалювали цілі села за допомогу партизанам. Не можна забувати тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за рідну землю. З покоління в покоління пам’ятаймо про самовідданий подвиг ветеранів антифашистського опору – партизанів і підпільників, шануймо мужність і відвагу, з якою вони захищали свою Батьківщину – звернувся до присутніх міський голова Ігор Цибровський.

Учасники скорботного заходу віддали шану пам’яті полеглим партизанам і підпільникам хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Лягли живі квіти і до пам’ятного знаку загиблим новітнім Героям- Борцям за волю і незалежність України

Фото без опису