«Дороги життя»

У Литвинівській сільській бібліотеці відбулася зустріч з сільським поетом, активною учасницею гуртка «Художнє читання», енергійною та життєрадісною, не байдужою до всього, що відбувається в країні, жителькою села Литвинівка Михайловською Надією Федорівною.

09:55 05.03.2020

Тримаймо кулаки за наших волейболістів!

29 лютого в спортивній залі Жашківського ЗЗСО №2 волейбольна команда Жашківської громади ВК "Скибин" в рамках "Волейбольної ліги Сокіл" здобулиа перемогу 3:2 над командою ВК "Інтер" (м.Умань).

12:24 03.03.2020

"Жашківські вовки" повернулися з Чемпіонату з панкратіону та греплінгу з призовими місцями

1.03.2020 року, в місті Київ відбувався Чемпіонат з панкратіону та греплінгу серед молоді всіх вікових груп, Де приймала участь команда жашківського ДЮКФП "Жашківські вовки". Команда зайняла 3 командне місце з панкратіону. Особисті результати: 3-ті місця: Кушнір Денис (2006-05р.н.)зош#1 Коберник Ярослав (2006-05) Скибинська ЗОШ.

11:32 02.03.2020

Колодія в Литвинівці

У приміщенні Литвинівської сільської бібліотеки відбулося святкування під назвою «Весна з Зимою зустрічається». «Широкий четвер» організували сільський бібліотекар Велічкіна Л.А., директор СБК Якубчик Н.П., керівник художній Уманець Т.П. та активні відвідувачі гуртка «Надвечір'я». Їм допомагали в.о. старости села Чернега І.О. та голова ветеранської організації Половінська Д.Т.

11:25 02.03.2020

Жашківське ВУЖКГ інформує. Пошкоджено лавки

28.02 біля тротуару по вул.Героїв АТО - Перемоги комунальниками було встановлено три лавки. У ніч із 28.02 на 29.02 невідомі особи пошкодили лавки, спробувавши самостійно демонтувати, можливо, з метою викрадення. Планується, працівники комунального господарства сьогодні зніматимуть паркові лавки із місць їх встановлення. Звертаємось з проханням до жителів міста, які стали свідками, або мають інформацію, щодо даного випадку, телефонувати за тел. 6-07-20.

08:42 29.02.2020