ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ

Пожежна безпека  закладів освіти – один із  пріоритетів роботи відділу освіти Жашківської міської ради, адже стосується  усіх учасників освітнього процесу.

21:30 16.03.2020

Зустріч ветеранів (ВІДЕО)

6 березня у яскраво прикрашеній залі Мистецької школи було по-весняному тепло від квітів, кольорових повітряних кульок та посмішок присутніх. Цього дня люди поважного віку зібралися на традиційну зустріч, аби вшанувати учасників бойових дій, дітей війни, ветеранів праці, голів первинних ветеранських організацій та учасників хору «Ветеран».

22:06 15.03.2020

СПОРТ НА ВИХІДНИХ. Волейбол. Перетягування канату

ВОЛЕЙБОЛ. 8 березня в Соколівській ОТГ відбувся волейбольний турнір в якому перемогу святкувала жіноча команда Жашківської громади, здобувши перемогу над жіночою  і шкільною командами Соколівської громади.

09:00 12.03.2020

Волейбольна ліга Сокіл

6 березня в спортивній залі Жашківського ЗЗСО №2 волейбольна команда Жашківської громади ВК "Скибин" в рамках "Волейбольної ліги Сокіл" здобули перемогу 3:0 над командою ВК "УНУС" (м. Умань).

08:57 12.03.2020

"Думи мої, думи мої..."

6 березня напередодні дня народження Т.Г.Шевченка працівники Скибинського СБК провели літературну годину з учнями місцевої школи та гуртківцями клубного закладу на тему "Думи мої, думи мої...".

16:40 10.03.2020

Річниця народження Т.Шевченка

Ім’я Шевченка уже стало невід’ємною частиною української літератури, живопису та ідеї свободолюбства українського народу. Цьому поетові, як діячеві культури, встановлена найбільша у світі кількість монументів. Його «Кобзар» перекладено більш ніж ста мовами.

10:44 10.03.2020