Волейбольна ліга Сокіл

Волейбольна команда Жашківської громади с. Скибин в рамках "Волейбольної ліги Сокіл" здобули перемогу 3:1 над командою ВК "Роги" (Маньківський район), та 21 лютого в спортивній залі Жашківського ЗЗСО №2 поступилися 3:0 команді ВК "Сокіл" с. Соколівка.

11:18 25.02.2020

Іван Сухий став гостем "Суспільного" (ВІДЕО)

Заслужений працівник культури України, музикант, педагог, викладач Мистецької школи Жашківської міської ради Іван Сухий став гостем програми «Суботнім вечором» (телекомпанія «UA: ЧЕРКАСИ»).

11:09 25.02.2020

Любов до спорту і кіно стали містком до успіху актора із Жашкова – Сергія Шадріна

Сергій Шадрін – володар чорного поясу 1 дан (панкратіон, карате), срібний призер Чемпіонату України з панкратіону, віце-чемпіон турніру "Гладіатори ночі" 2011 рік (ММА),  кіноактор (зіграв у 7 повнометражних фільмах та близько 25 серіалах).

14:16 24.02.2020

Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу серед чоловіків

22 лютого у спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбувся Відкритий турнір Жашківської громади з настільного тенісу серед чоловіків, в якому взяли участь 27 спортсменів. Перемогу святкував Тернавський Юрій (Жашківська громада), ІІ місце - Кух Костянтин (Соколівька громада), ІІІ місце - Ліщук Сергій (Жашківська громада). Переможці і призери були нагороджені цінними подарунками, грамотами, медалями, відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

10:04 24.02.2020

Жашківське ВУЖКГ інформує: пошкоджено ліхтар вуличного освітлення

У ніч із 21 на 22 лютого невідомою особою (чи особами) було розбито ліхтар вуличного освітлення на тротуарі по вул.Героїв Ато - Перемоги. Звертаємось з проханням до жителів міста, які стали свідками, або мають інформацію, щодо даного випадку, телефонувати за тел. 6-07-20.

09:10 24.02.2020

З РІДНИМ СЛОВОМ МІЦНІЄ ДЕРЖАВА. ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ В ЖАШКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ОБ'ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.

08:41 24.02.2020

У Марійці вшанували загиблих мітингувальників

20 лютого учасниці жіночого ансамблю «Горлиця»  сільського клубу с.Марійка, запалили свічку пам’яті, і хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, які віддали найдорожче - життя, аби ми могли жити у вільній і демократичній країні.

09:22 21.02.2020