День Соборності України відзначали й вихованці та учні закладів освіти Жашківської МТГ

Дата: 22.01.2024 17:15

З нагоди 105 річниці Дня Соборності України в освітніх закладах Жашківської міської територіальної громади пройшов ряд святкових заходів, виховних годин, уроків історії, флешмобів, конкурсів малюнків, квестів, вікторин.

У закладах дошкільної освіти проведенні виховні та розвиваючі заняття – «Україна єдина».

У шкільних бібліотеках оформлено тематичні виставки, бібліотечні уроки, проведені літературні години.

День Соборності – одне з найважливіших свят нашої країни, воно символізує те, що ми всі — один народ, і ніякі перешкоди не зможуть нас розділити.

Зараз ми єдині, як ніколи. Єдині у своєму прагненні до свободи і миру - від найменших до найстарших! А єдині значить - НЕПЕРЕМОЖНІ!

За інформацією відділу освіти                                                                                             Жашківської міської ради