Жашків відвідав концертний оркестр Військової академії м. Одеса (ВІДЕО)

У п’ятницю, 24 червня, Соборну площу міста заполонили звуки музики. До Жашкова завітав концертний оркестр Військової академії м. Одеса, учасники якого отримали від командування Військово-музичного управління Збройних Сил України проїхати населеними пунктами Черкащини, щоб у цей непростий час підтримати бойовий дух і психологічну рівновагу як військовослужбовців, так і цивільних громадян – містян, селян і тих, хто вимушено залишив свої домівки, утікаючи із зони бойових дій.

16:10 30.06.2022

Випускник Жашківської спеціалізованої школи №1 отримав обласну відзнаку «Відмінник Захисту України»

У знаковий день для нашої країни – День народження Конституції – кращі випускники шкіл Черкащини, зокрема відмінники предмета «Захист України», отримали обласні відзнаки «Відмінник Захисту України». Серед таких – жашківчанин, випускник міської школи №1 Владислав Сергійович Райченко.

14:25 30.06.2022

Як відзначали День Конституції України юні мешканці Жашківської громади (ВІДЕО)

28 червня – День Конституції України, свято національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини! З нагоди відзначення 26 річниці з дня прийняття Основного Закону держави відділом культури, молодіжної політики спорту та туризму Жашківської міської ради, за підтримки міського голови Ігоря Цибровського та за участі працівників КЗ «Жашківський міський будинок культури» було організовано патріотично-розважальний захід для юних жителів і внутрішньо переміщених дітей Жашківської громади.

15:08 29.06.2022

Жашківська громада: Відзначаємо День Конституції, демонструючи єдність, героїзм і незламну волю українського народу! (ВІДЕО)

Сьогодні виповнюється 26 років з дня ухвалення Головного Закону – Конституції України, основні принципи якої єднають український народ на шляху до Перемоги, у прагненні самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал нації, жити у незалежній, соборній державі, де найвищою цінністю є людина – її життя, здоров’я, недоторканність і безпека.

14:33 28.06.2022