Телевізори – дітям Жашківської громади (ВІДЕО)

Минулого тижня у відділ освіти Жашківської міської ради передано телевізори для загальноосвітніх і дошкільних закладів громади. Такі чудові корисні подарунки презентував освітянській родині Жашківської МТГ народний депутат України VII – VIII скликань Валентин Ничипоренко.

15:15 08.07.2022

Зразковий ансамбль гармоністів поповнив скарбницю благодійних внесків міської ради на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

Нещодавно у Жашкові на центральному ринку відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України – за участі вихованців та випускників КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради, які грають у складі Зразкового дитячого ансамблю гармоністів, під керівництвом викладача закладу – Заслуженого працівника культури України, гармоніста, рекордсмена України, почесного громадянина Жашкова Івана Сухого.

14:15 07.07.2022