Дата: від до Скинути

Захисник України Денис Яремчук знайшов останній спочинок у рідному селі Бузівка (ВІДЕО)

16 липня Жашківська громада попрощалася зі ще одним Героєм-земляком – 39-річним бузівчанином Денисом Яремчуком, якого гідно проводжали в останню дорогу, утворивши живий коридор пам’яті та приклонивши коліна.

15:00 19.07.2022

Лікарні Жашківської громади отримали медичний гуманітарний вантаж  (ВІДЕО)

Лікарні Жашківської громади отримали медичний гуманітарний вантаж (ВІДЕО)

Повномасштабна війна значно вплинула на систему охорони здоров’я. Через обстріли, руйнування чи повне знищення лікарень, медичні працівники вимушені шукати притулку у відносно безпечних регіонах України. Так, станом на 18.07.2022 р. у лікарнях Жашківської громади працевлаштовано  8 медиків з різних куточків країни. Поповнення кадрового складу – це безумовно плюс для роботи місцевих закладів охорони здоров’я, оскільки навантаження на медиків в період дії воєнного стану в рази зросло. У місто та села громади продовжують прибувати внутрішньо переміщені особи, які потребують не лише прихистку та гуманітарної допомоги, а й медичного обслуговування. Лікарні ж, своєю чергою, – додаткових медичних препаратів і високоякісного обладнання для лікування пацієнтів.

15:50 18.07.2022