Дата: від до Скинути

Комунальниками ведуться роботи з реконструкції електромереж для збалансування напруги (ВІДЕО)

У Жашкові на Чайковського, Горіхова та В’ячеслава Чорновола  ведуться роботи з реконструкції електромереж для збалансування напруги в домоволодіннях. Попри те, що договори на постачання електроенергії у їх жителів заключені з Черкасиобленерго, лінії електропередач, після припинення роботи Цукрового заводу, взяло на баланс Жашківське ВУЖКГ.

15:49 08.06.2022

Народний депутат України Сергій Нагорняк передав військове спорядження рідним захисників, які проживають у Жашківській МТГ (ВІДЕО)

Бронежилети четвертого класу захисту, кевларові шоломи, біноклі, військові аптечки та медикаменти для фронту отримали минулого тижня рідні військових, які наразі боронять Україну від ворога або збираються вирушати на фронт.

17:03 06.06.2022