Переселенці для переселенців

Затуливітер Мирослава Василівна із м. Луганськ, що нині проживає у Жашкові, та її знайомі, які змушені були покинути свої домівки й оселитися у нашому місті, передали корисні речі та одяг для внутрішньо переміщених осіб Жашківської громади.

15:49 17.06.2022

Бути поряд - просто!

Отримати допомогу внутрішньо переміщеним особам чи надати її іншим відтепер можна на порталі poryad.in.ua. Поряд – це портал, що єднає українців. Мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів в кожному населеному пункті України. Все в одному місці, просто і зрозуміло. Допомога в декілька кліків. Переходь за посиланням, та переконайся особисто! https://poryad.in.ua/

08:15 17.06.2022

Наші соняхи вже в Лондоні! (ВІДЕО)

Дошкільники Жашківської МТГ долучилися до нового Міжнародного мистецького проєкту "СОНЯХИ МИРУ", який презентувала МГО "Міжнародна освітньо-культурна Асоціація", представництво Асоціації у Великобританії і Британський благодійний Фонд SECD . Метою проведення проєкту є об'єднання зусиль дітей і молоді світу у підтримці України засобами мистецтва у цей страшний час жорстокої рашистської агресії, звірств і геноциду української нації.

15:18 15.06.2022