Дата: від до Скинути

ФУТБОЛ НА ПІДТРИМКУ АРМІЇ: відкритий благодійний турнір провели у Жашківській громаді (ВІДЕО)

Сьогодні футбол став важливим інструментом донесення до всього світу інформації про війну в Україні.  Футболісти використовують кожну можливість для цього, спрямовуючи зусилля і кошти на підтримку ЗСУ. І Жашківська громада не є винятком. Уже вдруге, за ініціативи керівника й тренера СК «Жашківська громада» та за підтримки міського голови Ігоря Цибровського у Жашкові провели футбол на підтримку армії.

16:40 01.07.2022

Жашків відвідав концертний оркестр Військової академії м. Одеса (ВІДЕО)

У п’ятницю, 24 червня, Соборну площу міста заполонили звуки музики. До Жашкова завітав концертний оркестр Військової академії м. Одеса, учасники якого отримали від командування Військово-музичного управління Збройних Сил України проїхати населеними пунктами Черкащини, щоб у цей непростий час підтримати бойовий дух і психологічну рівновагу як військовослужбовців, так і цивільних громадян – містян, селян і тих, хто вимушено залишив свої домівки, утікаючи із зони бойових дій.

16:10 30.06.2022