ФОТОФАКТ: Урочистості з нагоди Дня Ураїнської Державності

Урочисті заходи з нагоди Дня Української Державності відбулися сьогодні біля адміністративної будівлі Жашківської міської ради та біля пам’ятного знаку новітнім Героям-Борцям за волю і незалежність України, за участі міського голови Ігоря Цибровського, заступника міського голови Віти Куровської, секретаря міської ради Алли Завертаної, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Марії Король, депутатів міської та обласної рад, членів та апарату виконавчого комітету, представників трудових колективів і пересічних громадян.

16:47 28.07.2022

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ (ВІДЕО)

Татові, дідусеві та всім мужнім захисникам України для підняття бойового духу.Ви найкращі!!!Любимо, чекаємо. Віримо в Перемогу!Слава Україні!Вільшанська філія КЗ "Жашківський МБК"

11:09 28.07.2022

Громада с. Вільшанка Жашківської МТГ долучилася до волонтерської роботи на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

Всебічна допомога ЗСУ упродовж останніх 5 місяців залишається одним з основних напрямків роботи Жашківської міської ради на чолі з міським головою Ігорем Цибровським. Це стосується як придбання військової амуніції, медикаментів, аптечок для наших захисників за благодійні кошти, так і передачі продуктів харчування й речей першої потреби на передову. У цьому напрямку активні всі, зокрема – й громада с. Вільшанка Жашківської МТГ, де днями пройшла чергова благодійна акція на підтримку ЗСУ.

18:16 27.07.2022