!! Ситуація наразі !! 12.10.2022, 17:22 (ВІДЕО)

Дата: 12.10.2022 17:30

Відучора в населених пунктах Жашківської МТГ, відповідно до розпорядження НЕК "Укренерго", застосовуються графіки аварійних відключень, щоб збалансувати роботу енергосистеми України. Наголошуємо!, що це не планові відключення, коли зазначається конкретний час, але є деяка нова інформація, яку сьогодні можемо повідомити. Отже, станом на 12.10 відомо черговість відімкнення електропостачання по населених пунктах громади та орієнтовний час початку відключень (деталі у відео). За даними Жашківського РЕМу - це щоденний графік до п'ятниці.

Додаткову інформацію можна дізнатися за багатоканальними номерами кол-центру "Обленерго" 24/7: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328 та за допомогою паблік акаунту Viber, чат-боту Telegram і особистого кабінету споживача (детальніше за посиланням https://bit.ly/3MmpKDo.

Також просимо усіх громадян мінімізувати використання енергоємних електроприладів з 17:00 до 22:00, аби зменшити навантаження на електромережі. Це дозволить ремонтним бригадам оперативно завершити відновлювальні роботи і якнайшвидше забезпечити надійне електропостачання.

Щодо вуличного освітлення... Із 12.10 усі вулиці міста та сіл Жашківської громади не освітлюватимуться. Просимо поставитися до такого рішення з розумінням.

Інформація може змінюватися, оновлюватися, про що ми одразу ж інформуємо населення на сайті, у фейсбуці й в Телеграм-каналі Жашківської міської ради https://t.me/ZhashkivmTG, який має назву: Жашківська МТГ

Отримуйте достовірну інформацію із перших вуст ОПЕРАТИВНО!

Бережіть себе й рідних!

Все буде Україна!