Турнір Жашківської громади з баскетболу серед жінок (ФОТО)

12 січня у спортивній залі міської спеціалізованої школи №1 відбувся різдвяний турнір Жашківської громади з баскетболу серед жінок. Спортивна подія й організовувалася відповідно – для популяризації жіночого баскетболу на теренах ОТГ.

15:07 14.01.2019

Жашків у святкові дні: колядували, щедрували, меланкували, посівали (ФОТО. ВІДЕО)

У Жашкові бережуть народні різдвяні традиції. І доказом цьому є численні заходи, що організовуються у ці святкові дні, як в окремих установах та організаціях, так і біля шопки, встановленої в центрі міста. Примітно, що до цих дійств долучаються діти та молодь.

14:30 14.01.2019

Прогноз погоди на 14-16 січня

Погода Черкащини зумовлена слабким впливом південного циклону. А це означає, що утримається хмарна погода. Часом випадатиме сніг та посилюватиметься вітер, можливі слабкі хуртовини. Найближча ніч очікується зі значним морозом 9-11º, а завтра вдень намітиться тенденція до «потепління», мороз послабиться до 2-4º. У неділю до керування погодою приєднається північний циклон, потепління дещо посилиться до 0+1º. Суттєвих опадів очікувати не варто. Переважатиме посилений вітер південно-західного напрямку. Початок наступного тижня суттєвих змін у погоді не принесе. На 13-14 січня. Хмарно. Місцями невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний з переходом на південний, 7-12 м/с, 14 січня місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла. На 15-16 січня. Без істотних опадів. Температура вночі 3-8º , вдень 0-5º морозу. Орієнтовний на 17-21 січня. 17 січня без опадів, 18 січня невеликий, місцями помірний сніг. 19-20 січня переважно без опадів. 21 січня помірний сніг. Температура вночі 4-10° морозу, 19-20 січня при проясненнях місцями 12-14°, вдень 1-6° морозу. (Інформацію надано метеостанцією Жашків)

15:28 11.01.2019

Інформація  про стан з пожежами та наслідками  від них на території Жашківської ОТГ за 2018 рік

Інформація про стан з пожежами та наслідками від них на території Жашківської ОТГ за 2018 рік

Жашківським РС УДСНС України у Черкаській області проаналізовано стан з пожежами та наслідками від них в Жашківській ОТГ за 12 місяців  2018 року. Так, протягом 2018 року на території громади зареєстровано 32 пожежі, що на 10% більше ніж за аналогічний період 2017 року.

10:12 11.01.2019

У Жашківській міській раді «водили Козу» (ФОТО.ВІДЕО)

Вихованці Жашківської дитячої музичної школи завітали до міської ради з колядками та щедрівками. Школярі презентували давній народний обряд «водіння Кози». Гумористична народна вистава подарувала позитивні емоції працівникам апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

12:59 10.01.2019

Запрошуємо на турнір з баскетболу

12 січня о 10:00 в спортивній залі Жашківської спеціалізованої школи №1 відбудеться різдвяний турнір з баскетболу серед жінок. Запрошуємо любителів спорту повболівати та підтримати гравців!

10:30 09.01.2019

Настільний теніс

05.01.2019р. в м.Монастирище відбувся Перший відкритий турнір з настільного тенісу імені Григорія Юхименка в категорії до 21 року та після, в якому брали участь спортсмени з м.Монастирище, м.Жашків, м.Христинівки.  Найкращий результат з команди Жашкова показав Коваль Олександр, який в напруженій боротьбі поступився 2:3 Миколі Галаю (м.Монастирище), зайнявши 2 місце. Вдало виступив жавшківчанин Ліщук Сергій - 3 місце.

14:54 08.01.2019

Різдво для постояльців стаціонарного відділення територіального центру

Різдво відносять до тих свят, які зустрічають в родинному колі. Жителі стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Жашківського району не мають можливості провести ці святкові дні з сім’єю – у більшості із них просто нема близьких людей.

14:50 08.01.2019